אמש, יומיים לפני חשיפת דוח מבקר המדינה על הוצאות מעון ראש הממשלה, הופץ ברשת סרטון המציג את בני הזוג נתניהו, כשהם מארחים את מנחה הטלוויזיה מושיק גלאמין. הסרטון זכה לביקורת ובוז רב ברשת, לאור ניסיונו הברור להאיר את ראש הממשלה ורעייתו באור חיובי, כשני אנשים צנועים המתגוררים בבית מתפרק. 

ממים על בית ראש הממשלה
אחד הממים שהוסרו

כצפוי, הסרטון עורר השראה בקרב גולשים, שמיד הסתערו על הסטייק והחלו לפרסם סטטוסים וממים בנושא. אחד מעמודי הפייסבוק שהשתתף בחגיגה הוא העמוד של הטלוויזיה החינוכית. בערוץ העלו אמש ממים הלועגים לסרטון הוויראלי דרך התייחסות לסדרה הנוסטלגית "קרובים קרובים". הבוקר, לעומת זאת, הממים הללו הוסרו לחלוטין הן מהפייסבוק והן מחשבון הטוויטר.

התעלומה מסתבכת כשלוקחים בחשבון שהחינוכית היא יחידה במשרד החינוך, שמימונה העיקרי הוא תקציב המדינה. מי שנכון להיום עומד בראש המשרד, לאחר התפטרות ח"כ שי פירון, הוא נתניהו עצמו. עם זאת, מנוסח התגובה של החינוכית עולה שלא מדובר בסוגיה פוליטית, אלא ברצון להימנע מתעמולה:

"צוות האינטרנט היצירתי של החינוכית העלה את הפוסט בהמשך לסרטון הוויראלי. ואולם, לאור רגישות הימים והעובדה שמישהו, מכל צד שהוא, עלול לפרש הפוסט כתעמולת בחירות הוחלט להסיר את הפוסט. כידוע, תעמולת בחירות אסורה בימים אלו, קל וחומר על גוף שידור ציבורי. אנו שמחים על תשומת הלב הרבה והעניין בפלטפורמות האונליין של החינוכית ומזמינים את הגולשים להמשיך לעקוב אחרינו".

ממים על בית ראש הממשלה
עוד ממים שהוסרו

בינתיים, עלו לרשת גם כמה ממים עצמאיים:

ארץ נהדרת:

 

ממים אקטואלים מציעים עוד תכנית עיצוב:

ועוד תכנית ריאלטי:

מה מסתתר במצעים?

פונים ללב שלכם:

שוב הגלידה כאן: