המשתתפים בפאנל: מוסי רז (מרצ), איוב קרא (הליכוד), עדי לוסטיג (עלה ירוק), חיליק בר (המחנה הציוני), יצחק ועקנין (ש"ס), עפר שלח (יש עתיד), יפעת שאשא ביטון (כולנו), אלכס מילר (ישראל ביתנו), ינון מגל (הבית היהודי).

"אני אישית לא אשב עם נתניהו בממשלה" הכריז חיליק בר בתשובתו לשאלת אחד התלמידים בתיכון ליאו בק בחיפה, לאחר שזה ציין את הסקרים האחרונים המראים כי "המחנה הציוני" לא יצליחו להרכיב קואליציה. "אנחנו לא נחליט לבד. אני אישית אומר שאני שייך לזרם גדול במפלגת העבודה שגם אחרי הבחירות לא יסכים לשבת עם נתניהו, וגם אחרי הבחירות יגיד 'זה אנחנו או הוא'. זה לא אנחנו או הוא, זה אתם או הוא". התגובה הנחרצת הזו עוררה תשואות בקהל.

אלכס מילר מ"ישראל ביתנו" התייחס אל הפרשיות שחברי מפלגתו מעורבים בהן וטען: " במדינה דמוקרטית, בית המשפט הוא זה שמכריע ולא התקשורת". לאחר מכן נתן דוגמאות ממפלגות אחרות: "כשדיברו על פואד אף אחד לא דיבר על כך שזו – 'פרשת מפלגת העבודה'. כשדיברו על אולמרט אף אחד לא דיבר על כך שזו – 'פרשת מפלגת קדימה'. כשדיברו על עמרי שרון אף אחד לא דיבר על כך שזו - 'פרשת מפלגת הליכוד'".

בנוסף, מילר התפאר בכך שמפלגתו הגישה בקשה לשלילת אזרחותה של חנין זועבי. ינון מגל טען בתגובה: " בישראל ביתנו, יספרו לכם סיפורים על חנין זועבי. אבל הם הצביעו על שחרור מחבלים ורק הבית היהודי הצביעו נגד. ויותר מזה- העבירו חוק שאין יותר חנינה".

ינון מגל סיפר לקהל את שלל האיומים האפשריים והקיימים על מדינת ישראל. עופר שלח לא נשאר אדיש: "שנינו היינו קצינים קרביים ואני לא מבין איך נהיית כזה פחדן? כל כך הרבה פחד, כל כך הרבה איומים. כאילו, מה מחכה לנו?!". ינון לא פספס הזדמנות להחזיר לשלח על עקיצתו והשיב בתגובה: " אנשים כמוך רוצים לעשות ניסויים ביהודה ושומרון. ואני לזה לא אתן יד".

יצחק ועקנין ממפלגת ש"ס תקף את "יש עתיד": "מפלגה שמושתתת על פי מצב רוחו של המנהיג - פעם אחת תעשה 19 מנדטים ואחר כך תימחק. מפלגה שלא בנויה על אג'נדה חזקה, בסיס חזק, ודרך ברורה - כמו דרכה של התורה- לא תחזיק מעמד הרבה זמן".

הפאנל לא פסח על פרשיית הבקבוקים של שרה נתניהו; חיליק בר הזכיר את דבריו של שר החוץ לשעבר דוד לוי: " הממשלה הזאת היא כטיסה שנוסעת לשום מקום".

"אז אני אומר לכם- המטוס הוא מטוס מאוד מפואר, והמיטה הזוגית רחבה מאוד" אמר בר. "יש במטוס גם גלידת פיסטוק, יין ובקבוקים למחזור והוא עדיין טס לשום מקום". איוב קרא שהתייחס לדבריו, הגן על נתניהו ואמר: " מכפישים את ראש הממשלה- מדברים על בקבוקים. זה מה שחשוב לעם ישראל? בקבוקים?".

יש עתיד זוכים לתמיכה גורפת מהתלמידים והובילו את הסקר עם 30 אחוז. המחנה הציוני מתאושש מסדרה של הפסדים וזוכה ל-24 אחוז מקולות התלמידים. הבית היהודי ניצב לפני הליכוד. עלה ירוק זכתה בתמיכה מפתיעה עם שמונה אחוזים מהקולות. חיפה לא מאירה פנים לישראל ביתנו, שזוכה רק בארבעה אחוזים מקולות התלמידים.