ליאור סושרד לוקח את הילד לסיבוב קלפיות. הוא ניגש לשתי נשים ושואל: "אתן חברות טובות?". "כן", הן עונות.

"עכשיו, לא גיליתן לי כלום, אתן חברות טובות, אבל יש לי הרגשה שאתן מנוגדות בבחירות שלכן", הוא אומר להן והן בתגובה מהנהנות במרץ.

"את בחרת כבר?", הוא אומר לאחת מהן.

"כן".

"את בחרת ביבי".

"נכון".

"ואת בחרת גנץ, נכון?".

"נכון!".

"שלום, את נראית כמו מתלבטת נכון?", הוא ניגש למישהי אחרת. "האמת שהלב שלי אמר דבר ואז באו כל מיני קולות אחרים, אבל בסופו של דבר החלטתי ללכת עם הלב שלי. הלב שלי גם אומר לחבק אותך", היא אומרת לו והם מתחבקים.

"הוא עם מדבקה של מרצ", סושרד אומר על האיש שלידה. "אבל אני רואה את ההפוך על הפוך, אתה הולך לבחור גנץ נכון?" האיש צוחק, סושרד קלע.

ליאור סושרד בקלפי (צילום: חדשות 12)
"אתן חברות טובות, אבל יש לי הרגשה שאתן מנוגדות בבחירות שלכן". סושרד בקלפי | צילום: חדשות 12

"עכשיו כשאני מסתכל עלייך אני רואה את המילה כן, שהחלטת מה שאת הולכת לבחור", הוא אומר לאישה שמתלבטת.

"כן, כן!", היא אומרת בתגובה.

"הנה היא למשל הולכת לבחור מחל", הוא אומר למישהי שעוברת במסדרון, והיא מרימה אגודל למעלה בתגובה.

"בואנה יש לי מאה אחוז פגיעה", הוא אומר וניגש למישהי נוספת. "קשה לדעת, היא יכולה להיות הכול".

"קשה, כי זה לא מה שחשבת".

"מה שמך?".

"שושי".

"שושי, אני חושב הולכת לבחור יהדות התורה. ג', נכון?".

"משהו, אני לא מאמינה", היא אומרת. לא מדובר באישה דתייה.

לקריאת כל כתבות מגזין N12 לחצו כאן

החיים הטובים

אתה לא יכול להתאפק? אני שואל אותו. "אי אפשר להתאפק במצבי, אחרי שנתיים של ואקום, שנתיים עצבניות של קורונה שאני יושב בבית ולא קרו דברים - יש הרבה דברים להספיק ועכשיו זה הזמן לטרוף את העולם".

ליאור סושרד עם ביל גייטס
מלונות פאר, מטוסים פרטיים. עם ביל גייטס

הוא מופיע במופעי ענק בעולם. "בלונדון, במקסיקו, הייתי באיזה 30 מדינות, אירועים פרטיים בכל העולם, הייתי עכשיו ביפן בגרמניה", הוא אומר. "שבוע הבא אני בציריך, במדריד, במלדיביים, בארה"ב, הופעות פרטיות, הופעות ארגוניות - במקביל אני מייעץ לסטארט-אפים".

הקיצר החיים הטובים, מלונות פאר, מטוסים פרטיים.

"זה בדיוק הבעיה. אנשים חושבים שאני עולה על הבמה וזה כל כך נוצץ וזוהר, אבל זה בדיוק ההפך".

"נוחתים בניו יורק בחמש וחצי בבוקר", הוא אומר. "וולמארט הלקוח שאני טס אליו החליט לשלוח לי מטוס פרטי שזה מגניב", הוא אומר.

ליאור סושרד עם ג'ורג' קלוני
מופיע במופעי ענק בעולם. עם ג'ורג' קלוני

למי זה לא קרה?

"לא, זה יפה. אבל אני מגיע לשדה וירד גשם והשדה היה סגור, אז אמרו לנו שהמטוס מחכה בשדה אחר, אז הגענו ואנחנו גמורים מעייפות. זה נשמע מאוד נוצץ מטוס פרטי נכון? מגיעים לשם סחוטים מעייפות, גמור, אין לך כוח לכלום. אבל ברגע שאתה נכנס לתוך האולם, רואה את הבמה", הוא אומר ומסביר: "עברתי את השלב שאני לא רוצה לעשות את ההופעה, עכשיו אני כן רוצה לעשות את ההופעה, לא יודע איך אני אעשה את ההופעה. מטורף".

כמה אתה מעורב בפרטים הקטנים?

"אני רוצה להיות מעורב עד רמת סוג הספוג שיהיה לי על המיקרופון".

וזה כי אתה אובססיבי או כי צריך את זה כדי שהמופע יצליח?

"אני רוצה שהקהל יקבל את ההופעה הכי טובה שהוא יכול לקבל".

ליאור סושרד במטוס פרטי (צילום: חדשות 12)
"נשמע מאוד נוצץ מטוס פרטי נכון? מגיעים לשם סחוטים מעייפות" | צילום: חדשות 12

מוזמן ללונדון בפעם החמישית

באירוע של וולמארט סושרד כובש את הבמה, מנחש דברים מפתיעים. הקהל מגיב בהשתאות.

המנחה של האירוע ג'יימס קורדן חבר ותיק שלך כבר?

"כן הופעתי אצלו לפני 6 שנים ב'לייט לייט שואו' בפעם הראשונה ואז חזרתי לתוכנית והנה עכשיו הוא הזמין אותי בפעם החמישית ללונדון".

סושרד הולך בלונדון. "חוק מרפי החליט לבקר אותי", הוא אומר. "היום מצטלמת התוכנית של ג'יימס קורדן ויצא לי פה פצע", הוא מצביע על השפה העליונה, "או הרפס, או איך קוראים לזה. סתם, מעצבן, אני מקווה שהמאפרת של ה'לייט לייט שואו' מספיק טובה".

המאפרת הצליחה להסתיר את הפצע. "זה מה שייחלתי והתפללתי אליו - שלא רואים את זה".

"אני מאוד אוהב מחזות זמר. רציתי שנמציא מחזמר שלא קיים, את השחקן הראשי, שחקן המשנה וכמה יעלה כרטיס - את כל הדברים האלה האנשים בקהל ימציאו", הוא מספר. "האורחים בתוכנית של ג'ימס קורדן, כל הקהל, 500 איש, יזרקו הצעות לשמות למחזמר ויזרקו את ההצעות על מטוסי נייר. הכול יהיה רנדומלי", הוא מספר ומראה 500 מטוסי נייר שהוכנו לכבוד התוכנית וחולקו לקהל.

"שלושה חודשים לפני התוכנית ישבתי עם חבר ודמיינתי בתוך המוח שלי איך הולך להיראות הקטע הזה", הוא מסביר.

"1, 2, 3 -  תזרקו את זה", הוא אומר באנגלית והקהל זורק את מטוסי נייר לעבר הבמה.

סושרד מצליח לנחש את הז'אנר וגם את המחיר בפאונד של המחזמר ואז הוא מנסה לנחש את שם השחקן הראשי. האורחת על הבמה מנחשת מורגן פרימן, קורדן המנחה שולף את הסלולרי שלו ועל המסך תמונה של השחקנית ג'סיקה בייל.

"אמרתי שזה יהיה מדהים, לא אמרתי שזה יעבוד", אומר סושרד לקהל וצוחק. "אבל זה מחזמר דמיוני, בואו נשיג את שניהם, כולם לעמוד בואו איתי, בואו, בואו", הוא אומר וחושף שלט שרואים עליו תמונה שהיא חצי מורגן פרימן וחצי ג'סיקה בייל. הקהל מריע בהתרגשות. סושרד גם מצליח לשלוף כרזה עם שם המחזמר שהמציא מישהו אקראי בקהל. הקהל באקסטזה.

ליאור סושרד עם ג'יימס קורדן
הקהל מריע בהתרגשות. סושרד ב"לייט לייט שואו"

עם הקרדשיאנס של העולם

איך זה עובד עם הקים קרדשיאנס של העולם? אתה פוגש אותם ושולף מצלמה?

"ברוב המקרים, כשאני מופיע לאנשים מוכרים אני לא יכול לשלוף מצלמה, כי אסור לי לשלוף מצלמה. אבל כשיש איזה רגע מסוים שאתה רואה בראייה ההיקפית שלך שיש איזה מישהו עם מצלמה או שאם אני עושה קטע לקים וקניה, כשעוד היה קים וקניה, לפני הרבה זמן, ומישהו שולף מצלמה - אז אני עושה סימן שלפו מצלמה, מותר לשלוף מצלמה, תתעדו".

השנה חגגת 40.

"השנה חגגתי 40, אני חושב שאני עדיין בתוך המשבר", הוא אומר וצוחק.

"סטיבן טיילר מארוסמית בירך אותי", הוא מספר ושולף את הוידאו. "אנחנו מכירים גם מהאירועים וההופעות. אני עושה ברכות בת מצווה, אז סטיבן טיילר עשה לי בת מיצווש לגיל 40".

כמה מהאנשים האלה זה מפגשים חד פעמיים עסקיים, וכמה נוצרות חברויות?

"אני חושב שזה מקביל לעולם הרגיל ולפעמים נוצרות חברויות. נובאק ג'וקוביץ' בא לפה לשחק ואנחנו חברים טובים, אירחתי אותו, יצאנו למסעדה, יצאנו לבלות, הלכנו בשדרות רוטשילד יחד. כשאני מגיע לדבלין ורובי וויליאמס במקרה מופיע בדבלין, אז אני אומר לו שאני ואשתי כאן ואז רובי וויליאמס אומר 'תבואו'. נורא סוריאליסטי. הוא נמצא עם מגבת ערום, מקבל את פנינו, חיבוקים נשיקות".

ליאור סושרד עם נתניהו
עם בנימין נתניהו. אמרתי לו "'ביבי, אחד אחד'"

והשנה יצא לך גם לסגור מעגל עם נתניהו אחרי שהוא ייבש אותך על הבמה.

"מה שוב חוזרים לעניין הזה?", הוא שואל לגבי המקרה שבו הפתיע אותו נתניהו באירוע של לשכת העיתונות וביקש ממנו לנחש מה צייר על הנייר וסושרד לא הצליח לנחש.

"זה לא היה כזה נורא כמו שאתה חושב", אומר סושרד. הופעתי במופע פרטי והוא ושרה היו נוכחים אז באתי אליהם ואחרי ניסוי קטן הצלחתי והדהמתי. הוא אמר לי 'איך אתה עושה את זה', אז אמרתי לו 'ביבי, אחד אחד'".

מה עשית לו?

"בוא אני אעשה לך גם. תרשום בטלפון שלך שם של חפץ. תהיה אבל יצירתי, לא מה שאתה חושב, תחליף, תחליף, תחליף, ואז תרשום של חפץ ותעשה חיפוש בגוגל. רק שאני לא אראה מה עשית".

"אתה רואה את החפץ?"

כן.

"תצא מזה".

אוקיי.

"אז תראה מה נעשה, תיכנס לאינסטגרם וחפש אותי. מה החפץ שחשבת עליו?".

שידה.

"תקרא את הביוגרפיה שלי".

תמיד תחשבו מחשבות שמחות, במיוחד כשאתם חושבים על שידה.

אלו החיים שלי ועכשיו

כל החיים האלה של הטיסות, ההופעות הסלבז - מה המחיר שאתה משלם על זה?

"יש מחיר. אתה יודע כשאני עומד על הבמה ב'טונייט שואו', ב'לייט לייט שואו' עם אילון מאסק או ג'ף בזוס או 18 אלף איש בוולמארט, אני כנראה אפספס את התחרות ג'ודו של הבת הקטנה שלי".

ליאור סושרד עם הילדים (צילום: חדשות 12)
"אני מנסה לשלב ומנסה להיות יותר עם המשפחה שלי". עם הילדים | צילום: חדשות 12

"או שאני בא לבית הספר לחוג כדורסל של הבן שלי", הוא ממשיך. "אני כנראה מפספס את המופע יום הולדת 41 של קים קרדשיאן, אז אלו החיים שלי ועכשיו אני לוקח בפרופורציות את הדבר הזה ומנסה לשלב ומנסה להיות יותר עם המשפחה שלי כדי שאני אוכל ללכת יותר לחוגי ג'ודו וכדורסל".