רמי בן יהודה, פעיל ליכוד, היה הרוח החיה בכנס המפלגה שנערך במבשרת ציון בשבוע שעבר. מארגן, דואג לכיבוד, מעלה סטורי של האירוע – וכל הח"כים שמגיעים ניגשים קודם כל אליו. במהלך השנה האחרונה הוא היה לאחד הפעילים הקולניים ביותר של תומכי נתניהו, בלשון המעטה. "בוגדים", "נערת ליווי" ו"כלב" הם רק חלק מהכינויים שנשמעו ממנו בהפגנות נגד הממשלה.

מדובר בראש החץ של הפגנות הביביסטים – אלו שנערכו כמעט בכל ערב בשנה האחרונה, בעיקר נגד אנשי ימינה. האיש שמירי רגב שיבחה אותו באחד הכנסים, על כך שהוא "אומר מה שצריך" – גידף גם את בני בגין וקרא לו "זקן מתועב" ואת אשתו של השר זאב אלקין. הוא אף הגדיל לעשות בסרטון שהוציא נגד ח"כיות עם מוגבלויות – שירלי פינטו וקארין אלהרר.

רמי בן יהודה, פעיל ליכוד, ישראל כץ
זוכה לחיבוק מבכירי המפלגה. רמי בן יהודה וישראל כ"ץ

תכניו כללו גם התבטאויות קשות כלפי איילת שקד שאותה כינה "נערת הליווי של הפלסטינים", וכלפי ניר אורבך שאותו כינה "כלב". עוד אמר: "לבוגדים יש רק עונש אחד – גזר דין המוות שלהם ידוע מראש".

כאמור, כלל לא מדובר בדמות שולית בליכוד – אלא מי שהח"כים הבכירים ביותר במפלגה משבחים אותו ורוצים בקרבתו. גם ההתבטאויות ההומופוביות שלו – "מתחנגל מצפון תל אביב" – לא הרתיעו את ח"כ אמיר אוחנה, שהיה השר הלהט"ב הראשון מטעם הליכוד – מלחבק ולשבח אותו.