תיכון בליך ברמת גן הצביע היום (שני) בבחירות הדמה שנערכות במוסד החינוכי כבכל תקופת בחירות ובאירוע נאמו בין היתר שרת התחבורה מרב מיכאלי, שרת הפנים איילת שקד, יו"ר עוצמה יהודית איתמר בן גביר, ויושבת ראש צעירים בוערים הדר מוכתר לצד נציגים מכל המפלגות. 

תוצאות המדגם

חה"כ בן גביר אמר בנאומו: "תשאלו את עצמכם טוב טוב מי ישמור על החיילים – מוסי רז ומרב מיכאלי או אנחנו. אנחנו אוהבים את צה"ל, אנחנו אוהבים את מדינת ישראל – ואנחנו ננצח". עוד קרא בן גביר בנאומו לחוקק חוק עונש מוות למחבלים, ו"חוק חסינות לחיילים", ובנוסף "לשנות את חוקי הפתיחה באש".

איתמר בן גביר בתיכון בליך (צילום: אבשלום ששוני, פלאש 90)
איתמר בן גביר בתיכון בליך | צילום: אבשלום ששוני, פלאש 90
מרב מיכאלי בתיכון בליך (צילום: אבשלום ששוני, פלאש 90)
מיכאלי בנאומה בבליך | צילום: אבשלום ששוני, פלאש 90
הדר מוכתר בתיכון בליך (צילום: אבשלום ששוני, פלאש 90)
הדר מוכתר בבליך | צילום: אבשלום ששוני, פלאש 90

 

שרת התחבורה ויושבת ראש מפלגת העבודה מיכאלי השיבה לבן גביר בנאומה: "חוץ מזה שמפלגת העבודה נלחמת על האמת שלנו, של מדינה יהודית, דמוקרטית וליברלית, שמעתי שיש לכם פה אורח שמאוד מצליח אצלכם – שמבטיח לכם עוצמה יהודית. אז תקשיבו רגע – אני מכירה אותו מהימים שהוא עוד לא היה מתחפש לדובון אכפת לי, אני מכירה אותו מהימים שבהם הוא היה אומר בפה מלא שלהומואים ולסביות אין מקום כאן, ושהכול צריך להיות סגור בשבת ושנשים לא יכולות לקבל זכויות כמו גברים. הוא מנצל אתכם, את זה שאתן צעירות וצעירים ונלהבים. עוצמה יהודית זה לשמור על מדינת ישראל יהודית ודמוקרטית".