בשבוע הבא יבחרו מתפקדי הליכוד את רשימתם לכנסת. במוקד תשומת הלב מועמד על משבצת מחוז תל אביב - דודו לניאדו, שהורשע בעבר בפריצות לבתים. אז הוא אמר שזו "מעידה יחידה", אבל הערב (רביעי) אנחנו חושפים ב"מהדורה המרכזית" שזו לא ההסתבכות החמורה ביותר שלו – והוא הורשע על פי הודאתו גם בתקיפת אישה.

לניאדו נתמך על ידי חבר הכנסת דוד ביטן וגורמים נוספים, כך שיש לו סיכוי לא מבוטל להפוך לחבר כנסת. מדובר על מקרה שאירע בשנת 2010,  אז מגישה נגדו האישה תלונה ובגינה הוא נשלח למעצר בית. הוא מפר את אותו מעצר בית, מגיע אל האישה – תוקף אותה, וכשמגיע למקום שוטר הוא תוקף גם אותו.

על פי המסמכים המשפטיים הוא היה ככל הנראה בגילופין, ובגין המעשה הוא נעצר עד תום ההליכים. בתיק הזה הושג לבסוף הסדר טיעון, במסגרתו לניאדו בעצמו מודה בתקיפה חבלנית, בהיזק לרכוש ובהתנגדות למעצר. נגזרו עליו 4 וחצי חודשי מאסר, ועוד 6 חודשי מאסר על תנאי.

דודו לניאדו, מתמודד בפריימריז למפלגת הליכוד (צילום: חדשות 12)
דודו לניאדו. הורשע גם בתקיפת אישה | צילום: חדשות 12

לדבריה של האישה שלניאדו הורשע בתקיפתה, מתנהל נגדו מסע רדיפה, וכיום הם "החברים הכי טובים". לטענתה, לא הייתה אלימות מעולם ו"מדובר באדם ראוי ביותר שמתנהל נגדו לינץ' תקשורתי".

מדודו לניאדו נמסר בתגובה: "גם לחברי ומתפקדי הליכוד ברור כי המסע שמתנהל נגדי מנוהל על ידי יריבים פוליטיים מבית כדי לפגוע בי ובמועמדותי. לגופו של עניין, הטענות לא נכונות ומשוללות כל יסוד. כפי שאמרה האישה, לא הייתה אלימות מעולם. התמיכה האדירה מהציבור היא הכוח שלי ובעזרת השם אני אנצח".