מפלגת יש עתיד השיקה אמש (רביעי) בגני התערוכה את קמפיין הבחירות שלה לכנסת ה-25 בהשתתפות ראש הממשלה יאיר לפיד, שרים, חברי כנסת ומאות פעילים. 

השקת הקמפיין של מפלגת יש עתיד
השקת הקמפיין של מפלגת יש עתיד

לקול קריאות "או אה יש עתיד, ראש הממשלה לפיד", פתח לפיד את דבריו: "הייתי חייב להתחיל את מסע הבחירות איתכם. לפני שיוצאים לדרך אוספים את המשפחה. אני צריך את הכוח שלכם, התמיכה שלכם, כדי להמשיך את מה שהתחלנו. עשינו את זה יחד, צריך להמשיך את זה יחד".

"עשר שנים מלמטה, ככה בנינו את התנועה הכי מדהימה במדינה, שינינו את המדינה, הקמנו ממשלה והגענו ללשכת ראש הממשלה" המשיך לפיד, ובמקביל אנשי מחאת המתמחים הפריעו לדבריו. לפיד השיב: "הם צודקים. הם לא יכולים לעבוד 26 שעות, הם צודקים ואנחנו נטפל בזה. מגיע להם טיפול מהמדינה שלהם, אנחנו נטפל בזה גם אם זה ייקח זמן, נטפל בזה - הם משלנו".

"מה שאנחנו עושים היום קריטי מאי-פעם כי זו לא מלחמה על פוליטיקה אלא על השאלה מי אנחנו. התשובה של הצד השני היא שאנחנו אויבים, התשובה שלנו היא שאנחנו משפחה", הוסיף לפיד. "משפחה היא המקום שבו שומרים אחד על השני. גם אם אתה לא מסכים עם מישהו, אתה עדיין מחובר אליו. אנחנו ניצחנו את מכונת ההסתה והרעל 4 פעמים, ואנחנו ננצח אותה גם בפעם החמישית. אנחנו לא ניתן להם להרוס לנו את הבית וגם הפעם יגידו לנו שזה בלתי אפשרי וגם הפעם נוכיח להם שאם אנחנו מחליטים לעשות משהו, אין איך לעצור אותנו".