ח"כ הילה שי וזאן הודיעה היום (ראשון) כי היא עוזבת את כחול לבן ומצטרפת לתקווה חדשה של גדעון סער. היא תגיש את התפטרותה מהכנסת, אליה נבחרה מטעם מפלגתו של בני גנץ. בהודעה שהוציאה כתבה: "נרגשת להצטרף ולהיות חלק מנבחרת אנשי עשייה מעולים ומנוסים מכל התחומים. סער הוא האדם הנכון לראשות הממשלה".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"בשעה של משבר פוליטי, בריאותי, כלכלי וחברתי מהקשים שחוותה מדינת ישראל, גדעון סער הוא היחיד עם הניסיון והיכולות להחזיר את היציבות ולהוביל כראש ממשלה לאיחוי הקרעים בעם ולשינוי שאזרחי ישראל מייחלים לו", אמרה ח"כ וזאן לאחר הצטרפותה. "אני נרגשת להצטרף ולהיות חלק מנבחרת אנשי עשייה מעולים ומנוסים מכל התחומים, ביניהם, ח"כ ד"ר יפעת שאשא ביטון, שפעלנו יחד בוועדת הקורונה למען הציבור".

גדעון סער בכנסת (צילום: יונתן זינדל, פלאש 90)
גדעון סער, ארכיון | צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

היא הוסיפה: "אני מאמינה שהמשימה הראשונה במעלה היא החלפת ראש הממשלה, דרך עליית מפלגת מרכז-ימין ממלכתית לשלטון. גדעון סער הוא האדם הנכון לראשות הממשלה שידע להחזיר את היציבות הפוליטית, הכלכלית והחברתית לעם ישראל ומדינת ישראל".

יו"ר תקווה חדשה סער בירך על הצטרפותה: "שי וזאן היא פרלמנטרית נמרצת שהצליחה, בתוך תקופה קצרה, לקדם נושאים רבים למען הציבור בכנסת היוצאת. אני משוכנע שכך תעשה, וביתר שאת, בכנסת ה-24".

ח"כ שי וזאן שימשה בכנסת הנוכחית כיו"ר ועדת המשנה לצרכנות בוועדת הכלכלה. בעברה כיהנה שי וזאן כחברת מועצת העיר מודיעין-מכבים-רעות וכיו"ר הוועדה לקידום מעמד האישה ושוויון מגדרי. לאחר מכן, שימשה כראש מנהל במרכז השלטון המקומי, הקימה את תנועת "שווים שונים - התנועה לשוויון הזדמנויות לנשים ולגברים" וייסדה את פורום נשות עסקים התומכות בלוחמות משוחררות מצה"ל.