פרקליטו של בנו של ראש הממשלה, יאיר נתניהו, טען היום (ראשון) כי לא קיבלו את התביעה שהגיש נגדם העיתונאי אבי אלקלעי ובעקבותיו חויב נתניהו הבן לשלם פיצויים של רבע מיליון שקלים. אלא שמסמכים שהגיעו לידי N12 מראים: הם כן הגיעו‎.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

במסמכים שהגיעו לידינו נראים אישורי מסירה של המסמכים המודיעים ליאיר נתניהו על התביעה נגדו. באחד המסמכים מצוין כי נציג של בית ראש הממשלה אסף את כתב התביעה נגדו. עו"ד רון לוונטל המייצג את אבי אלקלעי מסר: "כתב התביעה הומצא למעון ראש הממשלה ואף התקבל שם לפני כמעט 3 חודשים".

"לא ניתן לקבל פסק דין בלי להוכיח ביצוע המצאה כדין. לאחר הגשת התביעה, הנתבע גם התייחס אליה בטוויטר. הטענה כי לא נשלחה אליו התביעה מופרכת בדיוק כמו התוכן של הפרסומים שהנתבע פרסם וקישר. הוא לא קיבל את התביעה בדיוק כמו שאלקלעי הוא שתול של קרן וקסנר", הוסיף פרקליטו של אלקלעי.

בניין וואלה, ארכיון (צילום: חדשות)
צילום: חדשות

אתמול פסק בית משפט השלום בתל אביב שעל נתניהו לשלם 250 אלף שקלים לעורך אתר וואלה! לשעבר אבי אלקלעי - כחצי מסכום התביעה. אלקלעי היה העורך בעת התרחשות האירועים שעומדים במרכז תיק 4000 בו מואשם ראש הממשלה נתניהו.

יאיר נתניהו (צילום: החדשות12)
יאיר נתניהו | צילום: החדשות12

נתניהו נתבע לאחר ששיתף פוסט שהאשים את אלקלעי בכך שהוא "סוכן שתול" של קרן וקסנר. "לאור זאת", נכתב בפוסט ששיתף נתניהו. "מה שנדרש ממנדלבליט כעת הוא זימון מידי של אבי אלקלעי ועדי קאהן-גונן עם צווי מעצר למשרדו לשימוע. להבין את חלקם בטענה לתפירת תיקי ראש הממשלה. נשמח לסייע בידו לאתרם".

עו"ד רון לוינטל (צילום: באדיבות המצולם)
עו"ד רון לוינטל | צילום: באדיבות המצולם

אלקלעי היה העורך האחראי של אתר וואלה! בשנים שבהן פעלה לכאורה משפחת נתניהו כדי להטות את הסיקור באתר. על פי כתב התביעה, ליאיר נתניהו יש "בטן מלאה על עורכי וכתבי האתר ובכלל כלפי כל מי שנדמה בעיניו כחפץ בהפסקת כהונתו או סיום כהונתו של אביו כראש ממשלה. לפיכך הוא מצא לנכון לקדם טענות קונספירטיביות בדויות, שקריות ודיבתיות, שמהן עולה קשר כלשהו בין מבקשי רעתו של מר בנימין נתניהו לבין התובע, שהוא אכן עורך באתר וואלה!".