ניקסיבן, אם לבת שנתיים בת 24 מקליפורניה, לא יכולה לצאת מהבית עם הפעוטה שלה מבלי לקבל מבטים חשדניים ומבוהלים מעוברי אורח. והיא יודעת בדיוק למה - כולם שופטים אותה לפי המראה החיצוני המאיים שלה.

האמריקאית הצעירה מכורה למה שנקרא Body Modification - שינויי גוף קיצוניים המתבטאים בשלל דברים. במקרה שלה, יש לה מעל 40 פירסינגים, עשרות קעקועים, תנוכי אוזניים חלולים ומורחבים, לשון חצויה ומפוצלת והמון סוגים של עדשות מגע שנועדו לחזק את המראה הגותי-פאנק שלה. וכן, יש לאנשים הרבה מה לומר על זה.

"אני מרגישה שאנשים מצפים שאהיה אמא גרועה רק על סמך המראה שלי", אומרת ניקיסבן, אבל ממש לא אכפת לה מהעיניים השיפוטיות של הסביבה. "אני מקווה שאראה מוזר עד שאהיה ממש מבוגרת כי אחרת - מה הטעם?".

המראה הלא שגרתי של ניקסיבן דורש ממנה לא מעט השקעה. "לוקח לי 20 דקות לעצב את השיער שלי, האיפור יכול לקחת לי בין 15 דקות לשעתיים עד שלוש", היא אומרת. התוצאה הסופית עלולה להיות מרתיעה, אבל לדבריה בתה, פנלופי, מכירה את אמה בצורה הזו מאז שנולדה ולכן היא לפחות לא נרתעת ממנה אפילו טיפה.

למרות האהבה שלה לדרך החיים והסגנון שאימצה, ניקסיבן החליטה לשתף פעולה עם ערוץ היוטיוב truly, להצתוות למאפרת מקצועית ולנסות ולראות כיצד תראה אם תהיה נטולת קעקועים, פירסינגים ואיפור מוגזם. והתוצאה? אי אפשר לזהות שמדובר באותה אישה.

כך ניקסיבן נראית אחרי השינוי המטורף שעברה:

 

ניקסיבן (צילום: אינסטגרם\Nyxiven)
קשה להאמין שזו ניקסיבן | צילום: אינסטגרם\Nyxiven

אהבתם את המהפך? ובכן, מי שלא אהבה את המהפך היא פנלופי הקטנה, שלא הצליחה לזהות את אמא שלה ולא הסכימה שזו תיגע בה. גם ניקסיבן עצמה לא הצליחה להחזיק מעמד בתוך הבגדים האלה והפאה ומיד החלה לפרק הכל. "ההתנסות הזו רק גרמה לי להבין כמה אני אוהבת את מי שאני", סיכמה.