אם שהוציאה למעלה מ-100 אלף דולר על ניתוחים פלסטיים הודתה שהיא מכורה לסכין המנתחים. כעת היא כבר מתכננת את הניתוח הבא שלה, בשאיפה, לדבריה, "להיראות כמו בקבוק קולה".

דז פרייזר, בת 39 מפויאלאפ וושינגטון, שואפת להשיג את גוף בקבוק הקולה למרות הביקורת שהיא סופגת על כך שהוציאה הון על הליכים קוסמטיים. דז, העובדת כדוגמנית ומאפרת, הקדישה את העשור האחרון לשינוי המראה שלה בעזרת פרוצדורות קוסמטיות, כולל ארבע הגדלות חזה, שאיבת שומן בזרוע והרמת הלחיים.

לאחרונה הותקנה לה גם הרחבת חזה, מה שהגדיל את גודל החזה שלה לקאפ 34O. עם המראה הקיצוני שלה הדומה לשעון חול, דז מסובבת ראשים בכל מקום שהיא הולכת.

אבל להיות פלסטי זה לא תמיד פנטסטי. דז גם זוכה לביקורת על כך שהיא אמא לילד וגם אוהבת ניתוחים פלסטיים. בנה, ריידר בן ה -18, מרגיש נבוך לעתים קרובות כשהוא יוצא עם אמו. אבל דז, שאומרת שהיא מאושרת מאיך שהיא נראית, נחושה להמשיך במסע שינוי הגוף שלה בלי קשר לדעות של אחרים.

"אני מכורה לניתוחים פלסטיים", היא מעידה על עצמה, "הוצאתי 100 אלף דולר על ניתוחים. כשאני בציבור אנשים נועצים בי מבטים, היה אפילו בחור שנתקע בקיר. הניתוח האחרון שלי היה בחודש שעבר כשהגדלתי עוד את החזה".

עוד היא מספרת על שגרה חייה ש"לוקח לי 90 דקות עד שעתיים כדי להתארגן לפני שאני יוצאת מהבית. ההשראה שלי היא דולי פרטון, היא לא יוצאת מהבית לא מוכנה וזה מה שאני מצפה מעצמי. כשהייתי צעירה הייתי ביישנית ועם חרדה חברתית, אבל התגברתי על זה".

פרייזר מספרת כי את הניתוח הראשון שלה ביצעה בסוף שנות ה-20 לחייה והיא די מרוצה ממה שיצא: "אני אוהבת להיות קמורה ככה ובעלת חזה גדול, זה נותן לי המון תשומת לב. כשאני בציבור אנשים נועצים מבטים והלסת נשמטת. שופטים אותי אבל לא אכפת לי, אני מאמינה שאישה צריכה ליהנות מהגוף שלה ולעשות מה שהיא רוצה".

"אני עומדת לעשות ניתוח הגדלת חזה נוסף שירים אותו עוד יותר", היא אומרת, "כל הדעות בעולם לא ישכנעו אותי, אני אוהבת את איך שאני נראית ואמשיך כך. אני שוקלת אולי לעשות הצרת מותניים כי אני אוהבת את המראה של בקבוק הקולה. אני לא חושבת שאפסיק, כי ככל שמזדקנים יש יותר מה לתקן".