זוועה בהקרנת סרט האימה: אישה צעירה נמצאה מתה באולם הקולנוע בעיר קורונה, קליפורניה, לאחר שנורתה למוות. גופתה של ריילי גודרייך בת ה-18 התגלתה על ידי צוות הניקיון שהגיע לנקות את האולם בסוף הסרט. כמו כן, בחור בן 19 ששמו אנתוני ברחס נמצא גם הוא באולם כשהוא פצוע באורח אנוש.

שוטרים הוזעקו לזירה ביום שני האחרון, בסביבות השעה 23:45. ממצאי החקירה חשפו כי השניים נורו בעת הקרנה של סרט ההמשך האחרון בסדרת The Purge. ברחס הובהל לבית חולים כשמצבו אנוש וכעת מחובר למכונות החייאה. קיים חשש לחייו. עד כה, עדיין לא ברור כיצד השניים נורו מבלי שאף אחד אחר באולם שם לב.

View this post on Instagram

A post shared by R Y L E E G O O D R I C H (@ryleegoodrich)

View this post on Instagram

A post shared by Anthony Michael (@itsanthonymichael)

ברחס, תושב לוס אנג'לס, התברר מאז להיות אושיית רשת עם יותר מ-45 אלף עוקבים באינסטגרם וקרוב למיליון עוקבים בטיקטוק. גודרייך, מעודדת לשעבר, הייתה סטודנטית באוניברסיטת גרנד קניון באריזונה ועבדה בתור קוסמטיקאית בקליפורניה.

יממה חלפה מאז הדיווחים על הרצח של גודרייך וחוקרי המשטרה פרסמו שעצרו את החשוד העיקרי במעשה – גבר בן 20 ששמו ג'וסף חימנז. במשטרה הודיעו כי הוא עורר את חשדם של החוקרים בעקבות שורה של עדויות מצד צופים אחרים באולם. הוא נעצר ביום שלישי האחרון בביתו, כשבמקום נמצא גם אקדח שגודל הקליבר שלו התאים לפציעות הירי של הקורבנות.

"בהתבסס על ממצאי החקירה עד כה, לא ברור מה היה המניע למעשיו של החשוד", נמסר מדוברות משטרת קורונה. "על פניו, עושה רושם שמדובר בתקיפה בלי שום סיבה". טרם הוגש כתב אישום נגד החשוד, אבל הוא עדיין עצור בחשד לרצח, ניסיון רצח ושוד.