גבר מדרום ברזיל מואשם שרצח אישה בדירתו ואז ניסה להסתיר את גופתה בארון הבגדים שלו. החשוד בן ה-25 נעצר אחרי שגופתה של הקורבן, ג'יזל דה קוסטה סנטוס בת ה-26, נמצאה בצד הכביש מחוץ לעיר קסקבל.

גורמים המעורים בפרטי הפרשה מספרים שהקורבן נמצאה ללא רוח חיים בתוך הארון, כשהיא כפותה בידיה ורגליה עם חתיכות בד שנחתכו מחולצתה. מאוחר יותר, בלשים הצליחו להתחקות אחר החשוד העיקרי בעקבות דיווח אנונימי מאחד השכנים. הוא נעצר בזמן שהגיע לדירתו עם אישה אחרת – אולי הקורבן הבא שלו.

חוקרים מאמינים שג'יזל נרצחה על ידי החשוד, אותו היא הכירה ברשת, בזמן הפגישה הראשונה שלהם. טרם נחשפה סיבת המוות הרשמית, אבל הסברה הרווחת היא שמותה וניסיון הסתרת גופתה היו מתוכננים.

ממצאי חקירת המשטרה חשפו כי זמן קצר אחרי הרצח, החשוד קנה ארון בגדים ישן ובו החביא את גופתה של הקורבן. מאוחר יותר, הוא הזמין לדירתו מובילי רהיטים ושילם להם לזרוק את הרהיט בצד הכביש מחוץ לקסקבל.

בסרטון ממצלמת אבטחה שהוצבה במקום אפשר לראות את הרגע שהמובילים מעמיסים על טנדר את ארון הבגדים שבו הוסתרה גופתה של ג'יזל. המוביל נחקר על ידי המשטרה ושוחרר אחרי שטען שלא היה לו מושג שהארון מכיל את גופתה של בת ה-26.

דובר תחנת המשטרה מסר בהודעה לתקשורת כי החשוד טען להגנתו שמותה של הקורבן היה תאונה. "הוא אומר שהתפתח עימות בדירתו אחרי שהיא ראתה אותו שולח הודעות לנשים אחרות", נמסר. "לפי גרסתו, הוא דחף אותה והיא קיבלה מכה חזקה בראשה אחרי שנפלה על הרצפה".

חוקרים נוטים שלא להאמין לגרסתו של החשוד, שהעדיף לשמור על זכות השתיקה כשנשאל מדוע לא הזעיק אמבולנס אחרי שנפלה. הפרקליטות המקומית צפויה כבר בימים הקרובים להגיש נגדו כתב אישום בגין רצח.