מעריציה של אולגה ארקאנג'לסקיה נחרדו לגלות שזו מצאה את מותה  – ונכון לעכשיו הסיבה לכך נותרה בגדר תעלומה. היא הוגדרה באוקראינה בתור "הברבי האוקראינית" וטיפחה לאורך העשור חשבונות מדיה חברתיים עם מיליוני עוקבים.

כוחות המשטרה פרסמו שגופתה של אושיית הרשת הפופולרית נמצאה ללא רוח חיים בדירתה בעיר אודסה. זמן קצר לפני התקרית, אולגה פרסמה שיר בבלוג האישי שלה ובו כתבה: "כל שיישאר הוא חודש מאי, רק קרני שמש ודשא ירוק. היום הזה הפך לשקיעה שלי".

בעקבות פרסום השיר, עוקבים רבים של הכוכבת הסיקו שהיא שמה קץ לחייה. אף על פי כן, חוקרים עדיין בוחנים את נסיבות מותה ונכון לעכשיו, מסרבים לחשוף האם מדובר בתאונה, התאבדות, הריגה או רצח.

עמיתיה וחבריה של אולגה הספידו אותה ברשתות החברתיות, כולל חברתה הוותיקה ולריה לוקיאנובה – שהוגדרה בעבר בעצמה בתור "ברבי האנושית". ולריה כתבה: "הייתה לה נפש עצובה ומצחיקה בו-זמנית. היא הייתה חדה, מבריקה, צינית ומלאת חוש הומור. היא הייתה האישה הכי חזקה שהכרתי, אך גם רגישה וחלשה".

בסוכנות הידיעות הרוסית פרסמו שאולגה וולריה היו בעבר חברות טובות מאוד ואפילו נהגו להעלות פוסטים ביחד. למרות זאת, היחסים שלהן עלו על שרטון ברגע שוולריה החליטה לעבור לארה"ב בשביל לקדם את הקריירה שלה כאושיית רשת. בינתיים, אולגה נשארה מאחור באוקראינה, המשיכה את פועלה ברשתות החברתיות וגם ניסתה להשתלב בתחום עיצוב האופנה.