"מקווה שאני לא אראה דבר כזה יותר לעולם": גבר תובע את שירות הפארקים הלאומיים של ארצות הברית (NPS) בעקבות מותה המזוויע של אשתו הטרייה. לודו מיקאוד, בן ה-26, דורש פיצויים בגובה של מאות מיליוני דולרים לאחר שראשה של אשתו נערף בפארק הלאומי המפורסם "ארצ'ס" ביוטה, כתוצאה מתאונה מחרידה.

התאונה הקטלנית ארעה ביוני של השנה שעברה, כאשר מיקאוד ואשתו, אסתר נקאג'יגו בת ה-25, הגיעו לטיול בפארק. על פי העדויות, בני הזוג יצאו מחניון המכוניות כאשר פרץ רוח העיף אל עבר כלי הרכב שלהם שער לא מאובטח עם עמוד מתכתי בקצה שלו. העמוד אז חדר את דופן המכונית מעוצמת התנופה וערף את ראשה של אסתר.

מיקאוד מאשים כעת את ה-NPS ברשלנות ואומר שהתקרית מעידה על כך שעובדי המקום לא עמדו בתקנות הבטיחות הפדרליות, לפיהן כל השערים בפארק חייבים להיות מאובטחים. למעשה, הוא טוען שהשער המדובר נותר לא מאובטח במשך שבועות ארוכים בקיץ שעבר. הסכום שבני המשפחה דורשים כפיצוי לא נחשף בינתיים, אבל בכתב תביעה שהוגש קודם לכן נכתב כי המתלוננים דורשים פיצויים בגובה של כ-269 מיליון דולרים.

בשיחה עם כתבים מקומיים, מיקאוד תיאר את רגעי האימה במכונית ואמר: "באתי לפארק לבלות עם אשתי וזה הפך בשנייה ליום הנורא בחיי. הפניתי את המבט שלי אליה וראיתי את מה שהלוואי ולא הייתי רואה". האלמן הוסיף כי פארק "ארצ'ס" היה בעבר אחד המקומות האהובים עליו בכל ארה"ב, אך כעת המקום הותיר אותו מצולק נפשית.

דברה צ'אנג, עורכת הדין של האלמן, התייחסה גם היא לטרגדיה ואמרה שלאסתר לא היה סיכוי לחמוק מהעמוד. "זה קרה בשניות ספורות והחלק שחדר את דופן המכונית היה כמו חנית", ציינה צ'אנג. "הוא פגע בה בפתאומיות והיה בגוון של אדמת המדבר. אף אחד לא יכול היה לראות את זה בא".