"אנשים קוראים לי בובת הקן הברזילאית החדשה בגלל שאני תמיד שואף להיות עם מראה מושלם": ג'וניור בווילאקווה, אושיית אינסטגרם המתגורר בברזיליה, ברזיל, חשף לאחרונה כיצד הוא השקיע עשרות אלפי דולרים בניתוחים קוסמטיים באזור הפנים שלו. למרות זאת, אם תשאלו אותו כמה ניתוחים הוא עבר לאורך חייו, הוא כנראה יגיד שכבר הפסיק לספור.

בשיחה עם סוכנות הידיעות ברקרופט, ג'וניור סיפר שעבר כבר סדרת ניתוחים פלסטיים באפו, עצמות הלחיים, ארובות העין, הסנטר והלסת. מעבר לזה, הוא עבר אינספור טיפולים קוסמטיים, כולל הלבנת שיניים, בוטוקס, טיפולי לייזר להסרת הזקן ופילינג – כל אלו בעלות של כ-80 אלף דולר.

View this post on Instagram

A post shared by Júnior Beviláqua ‍♂️ (@jrbevilaqua)

View this post on Instagram

A post shared by Júnior Beviláqua ‍♂️ (@jrbevilaqua)

ג'וניור פועל בעיקר באינסטגרם, שם הוא טיפח לעצמו חשבון עם יותר מ-24 אלף עוקבים. לטענתו, הוא משתדל להעלות פוסטים כמה פעמים בשבוע ומקבל על רובם תגובות חיוביות. אף על פי כן, ישנן גם תגובות לא כל כך סימפטיות.

"יש אנשים שמאוד לא אוהבים את מה שאני עושה", סיפר. "אני מקבל לפעמים תגובות מאוד מגעילות. אנשים קוראים לי מפלצת וכותבים לי שאני צריך למות. למרות זאת, אני חייב להודות שרוב התגובות שאני מקבל דווקא מפרגנות. אני מאוד אוהב את העוקבים שלי".

View this post on Instagram

A post shared by Júnior Beviláqua ‍♂️ (@jrbevilaqua)

אושיית הרשת מוסיף שלעיתים הוא אפילו מקבל גם ביקורת מבני משפחתו – ובמיוחד מאמו, סירלנה, שמעולם לא אהבה את העובדה שהוא עורך כל כך הרבה טיפולים קוסמטיים.

"תמיד חשבתי שהפנים שלו יפות באופן טבעי", סיפרה אמו. "בעבר הוא היה צריך לשקר לי בשביל ללכת לפלסטיקאי. הוא היה אומר לי שהוא הולך לרופא שיניים. כל פעם הוא היה הולך וחוזר שונה. היום הוא כבר ילד גדול. אני עדיין לא אוהבת את זה, אבל אני לא יכולה למנוע ממנו לעשות את מה שהוא רוצה".

ג'וניור טוען שגם היום הוא ממשיך לשאוף למראה המושלם. "מבחינתי השמיים הם הגבול", סיפר. "לא באתי לעולם הזה בשביל להיות כלום. באתי בשביל להטביע את חותמי. אני עוד אעשה משהו היסטורי – אתם תראו".