אימה ברחובות בירת ויאטנם, שם פעוטה ניצלה ממוות בנס בלתי נתפס אחרי שנפלה ממרפסת בקומה ה-12 ונתפסה על ידי שליח לחלף באזור. התקרית המבהילה תועדה כולה על ידי תושבי האזור ומצלמות אבטחה שהוצבו בכניסה לבניין.

שכנה שמתגוררת בבניין ממול תיעדה את רגעי האימה בהם הפעוטה טיפסה מעל המעקה של המרפסת ומצאה את עצמה תלויה בין שמיים לארץ. הצלמת המבועתת ניסתה ככל שביכולתה להזעיק את אחד מדיירי הבניין הסמוך לעזרה, אך ללא הואיל. לפתע, הפעוטה כבר לא הצליחה להחזיק מעמד ונפלה מגובה של יותר מ-30 מטרים.

למרבה המזל, שליח שחלף בסביבה הצליח לתפוס את הפעוטה אחרי שטיפס על גגון שהוצב מעל לובי הכניסה לבניין. מאוחר יותר, תיעוד ממצלמות האבטחה עלה לרשת ובו אפשר לראות את רגע התפיסה.

 

נגויאן מאן (צילום: VietnamPlusTV, פייסבוק)
בתמונה: נגויאן, שהפך מאז לגיבור עממי | צילום: VietnamPlusTV, פייסבוק

השליח, שהפך מאז לגיבור עממי, זוהה בתור נגויאן נגוק מאן בן ה-31. אחרי שהתקרית הכתה גלים בכלי התקשורת המקומיים, הוא סיפר את הצד שלו באירוע המפחיד.

"שמעתי את הצרחות של כולם וכשראיתי את הילדה תופסת את המעקה, רצתי מהר לטפס על הגגון", סיפר. "אפשר לראות בסרטון שכשהיא נפלה אז החלקתי על הגגון. למרות זאת, הצלחתי להושיט את ידיי ולתפוס אותה ברגע האחרון".

מאן, אב לילדה באותו גיל כמו הפעוטה, הוסיף שברגע שתפס אותה, שניהם נפלו על הגגון שנשבר אבל לא התמוטט. השליח אז הבהיל את הפעוטה לביה"ח, שם היא אובחנה עם שבר בזרוע וברגל. למרות זאת, היא לא סבלה מפציעות מסכנות חיים. מנגד, מאן אובחן עם נקע בידו. שניהם צפויים להתאושש באופן מלא.