דרמה ברחובות ארגנטינה:  צעירה כבת 20 הפכה לגיבורה מקומית לאחר שרדפה אחרי השודד שתקף אותה וגנב לה את הטלפון הנייד ותפסה אותו בביתו.

התקרית הביזארית ויוצאת הדופן בתרחשה באזור לומס דל מירדור שבפרובינציית בואנוס איירס, שם מצלמות אבטחה תיעדו את המרדף הדרמטי.

הקורבן, אשר מוכרת רק בשם קמילה, התייחסה לתקרית בשיחה עם כתבים מקומיים ותיארה איך השודד הפתיע אותה מאחור בפתח ביתה, הצמיד סכין לצווארה ודרש ממנה להביא לו את הטלפון הנייד שלה – אך מה שהוא לא ידע זה שקמילה שלוטת היטב באומנויות לחימה ולא חוששת להשתמש בידע שלה.

קמילה סיפרה על העימות שהתפתח בינה ובין השודד בכניסה לביתה, במהלכו הוא דקר אותה ברגלה וברח מהמקום. למרות זאת, הלוחמת בת ה-20 לא ויתרה והחלה לרוץ בעקבותיו, וזמן קצר לאחר מכן התברר לה שהשודד גר במרחק של כמה דקות הליכה מביתה.

"ראיתי אותו נכנס לאחד הבתים בשכונה, אז פרצתי את הדלת בבעיטה וראיתי שם את אחד מקרובי המשפחה שלו", סיפרה קמילה בשיחה עם סוכנות ידיעות מקומית. "הם החזירו לי את הטלפון, למרות שהוא היה מגואל בדם ושבור לחלוטין. הלכתי מאוחר יותר למיון, שם הרופאים אמרו לי שהיה לי מזל גדול – ושזה יכול היה להסתיים בטרגדיה".

קמילה הוסיפה כי היא הייתה נחושה להחזיר את הטלפון שלה בגלל שידעה שאם לא תעשה את זה - אף אחד לא יעשה את זה במקומה. "רציתי שהצדק יעשה", סיפרה הצעירה. "המזל הוא שזה קרה לי ואני מסוגלת להגן על עצמי. אם זה היה קורה לאדם מבוגר, אולי הוא היה הורג אותו". היא סיפרה והוסיפה שמיד לאחר מכן היא מיהרה להגיש תלונה רשמית במשטרה שחוקרת כעת את נסיבות התקרית.