פרשיית היעלמותה המסתורית של תושבת פלורידה קיבלה תפנית מצמררת אחרי שגופתה נמצאה בקרקעית אגם במרכז המדינה. חוקרי המשטרה אישרו לאחרונה כי גופתה של טרייסי לין רייקר, בת 44 ואם ל-4, נמצאה בתוך מכוניתה, שאותרה בקרקעית אגם נייט. כעת, הסברה הרווחת הינה שרייקר נהרגה בידי אדם אחר.

הפעם האחרונה שטרייסי לין רייקר נראתה בחיים הייתה כשזו יצאה מביתה בעיר וניס בשעות הבוקר המוקדמות של ה-30 בספטמבר. כריסטיאן רייקר, בעלה, סיפר לחוקרים שאשתו לא הצליחה להירדם באותו לילה ויצאה מביתם בסביבות השעה 03:00.

כריסטיאן שוחח עם ג'ניפר אירווין, כתבת ערוץ החדשות Fox 13, לגבי הפרשה וטען כי טרייסי התנהגה בצורה ביזארית בשבועות שלפני היעלמותה. "היא התקשתה להירדם וגם כמעט ולא אכלה", סיפר. "היא דיברה המון על אלוהים, על התפרצות הקורונה וגם צמה המון מסיבות דתיות. כשהתעוררתי באותו לילה, היא נעלמה מבלי שלקחה את הארנק שלה. ניסיתי להתקשר, אבל אז גיליתי שהיא השאירה את הטלפון הנייד בבית. בשלב הזה, התקשרתי למשטרה".

רשויות האכיפה סרקו את האזור אחר טרייסי במשך שבוע לפני שקיבלו דיווח על כלי רכב שנראה בקרקעית אגם נייט, צפון וניס. שוטרים שהגיעו למקום הזעיקו יחידת חילוץ תת-ימית אחרי שזיהו סימנים שהעידו על כך שמכונית אכן נכנסה למים. ביום שבת האחרון, בסביבות השעה 11:45, כוחות חילוץ משו מן האגם את הרכב המשפחתי יחד עם גופתה של טרייסי לין רייקר.

גופתה של האם נשלחה לבדיקת פוסט מורטם במכון פתולוגי – ממצאיה טרם פורסמו. דובר תחנת המשטרה בווניס התייחס להשתלשלות האירועים בהודעה לתקשורת ואמר: "ברגע שיהיו לנו את תוצאות הבדיקה ותוצאות בדיקות הטוקסיקולוגיה, נדע יותר על מה שקרה באותו לילה. ניאלץ להיעזר בסבלנות כי זה עשוי לקחת בין שישה לשמונה שבועות".

בעקבות הדיווחים על מותה של טרייסי, בני המשפחה פרסמו הודעה לתקשורת ובה הם מוקירים תודה לרשויות האכיפה ובני הקהילה על תמיכתם. "רצינו להודות לחוקרים ולתושבים על ההיענות לעזור לנו בתקופה קשה כל כך", נמסר. "השתלשלות האירועים מזעזעת, קיווינו שזה יגמר אחרת. כעת, נבקש שתכבדו את הפרטיות שלנו". בלשים ממשיכים לחקור את הפרשה הביזארית.