אם היו מבקשים מאתנו להרים ענף חדש באולימפיאדה, יש מצב שזה היה "קפיצה אומנותית בתוספת משקל תינוק". למה? כי אחרי צפייה בסרטון של המדליסט והאלוף האולימפי, מקס ויטלוק, גם אנחנו לא הצלחנו להישאר אדישים. 

כהורים, יוצא לנו לעשות לא מעט "סלטות באוויר" כדי שהילדים יהיו מבסוטים, אבל יש מי שיכול להרשות לעצמו לעשות את זה ליטרלי. בסרטון שהעלה לרשתות החברתיות המתעמל הבריטי והמדליסט האולימפי, מקס ויטלוק (27), הוא מדגים כיצד הוא הופך לפארק שעשועים אנושי ומבצע סלטה לאחור על טרמפולינה כשהוא חובש מסכת פנים ואוחז בידיו את בתו בת השנה – ווילו, שנראית די מרוצה ומחויכת מהאטרקציה החדשה.

המתעמל ובתו בת השנה (צילום: אנדי הופר, dailymail)
צילום: אנדי הופר, dailymail

אם תהיתם איפה נמצאת אמא של ווילו כשזה קורה, לא סתם בחר ויטלוק להעלות את הסרטון תחת הכותרת: "כשאשתי לא מסתכלת" בצירוף אימוג'י צוחק. ויטלוק ניצל את הטיימינג שהאם הרחומה והדואגת לא הייתה בסביבה והחליט לעשות קצת כיף. אשתו, למקרה שתהיתם, היא לאה היקטון (28) אהבת נעוריו ומאמנת התעמלות בעצמה שהחלה את דרכה כמתעמלת כמוהו ולבסוף התכווננה לתחום האימון.

ואיך התגובות? אוהדים ברשתות החברתיות שיבחו את המתעמל שלא עטף את בתו ב"צמר גפן" ומפגיש אותה עם הספורט בגיל כה צעיר. "נפלא לראות את זה", כתבה גולשת אחת, "ילדים זקוקים למעט בטיחות וחספוס עם אבא או אמא כדי להתפתח כמו שצריך". "אף פעם לא מוקדם מדי להכיר את הקטנה לספורט, ואיזו דרך לעשות את זה", הוסיפה גולשת נוספת וגולשת אחרת הגדילה לעשות ולצפות לויטלוק קריירה מבטיחה כהפעלה לאירועים לילדים. "איזה אבא!", כתבה, "אלו יהיו שעות של כיף עבורה ועבור כל החברים. אתה תושכר למסיבות יום הולדת".

ואנחנו? סביר להניח שהיינו מעדיפים להסתפק בליצן רגיל או קוסם קלאסי מאשר לחוות את כל האדרנלין הזה עם הילדים, אבל אין ספק שהתרשמנו.