אם צעירה ממרלינד, ארה"ב, מתה בהתנגשות חזיתית של מכונית הספורט שלה, שעות לאחר שפרסמה פוסטים ברשתות החברתיות בהן התרברבה ברכב. הנהגת, סטפני אנג׳ליקה וסקז בת ה-25, הייתה בעיצומו של הליך משפטי לאחר שהואשמה בנהיגה בשכרות מוקדם יותר השנה.

וסקז, שנהגה במכונית טויוטה סופרה 2020 צהובה, התנגשה בהונדה אקורד 2001 בליל רביעי שעבר, באחד הצמתים באזור מחוז מונטגומרי שבמרילנד, לאחר שתיעדה את הנסיעה בסמארטפון. מותה נקבע במקום יחד עם הנוסע שישב לצדה במכונית, ג׳ונתן צ׳רקס בן ה-35. נהג ההונדה, הריברטו סנטוס גונזלס בן ה-40, הובהל לבית החולים המקומי עם פציעות חמורות. שלוש מכוניות נוספות שחנו באזור התקרית ניזוקו, בעוד הסופרה של וסקז נמחצה לחלוטין ועוררה לא מעט תשומת לב של עוברי אורח. לפי דו״ח המשטרה, המהירות המוגזמת של הסופרה היא זו שגרמה להתנגשות.

וסקז המתינה למשפטה בגין אישומים של נהיגה בגילופין ואחזקת כלי נשק, שהיה אמור להיפתח ביום שישי. בסוף חודש אוגוסט היא נעצרה על ידי ניידת משטרה, אשר הבחינה באישה ש״נוהגת באופן חסר אחריות ומבצעת מספר עבירות תנועה״, כך לפי הדו״ח שהוגש נגדה.

השוטר שביצע את המעצר האמין כי ״בנוסף לכך שהנהגת הפגינה נהיגה בלתי יציבה, היא הפגינה סימנים של שכרות״, ועצר אותה לאחר שנכשלה בבדיקת אלכוהול. בתא הכפפות במכוניתה אף נמצא אקדח טעון, ועקב הרשעות קודמות בנושא, נאסר עליה לשאת כלי נשק.

זמן קצר לפני התאונה, וסקז פירסמה סטוריז באינסטגרם, של סרטונים בהן היא מתרברבת בסופרה צהובה שהיא מתכננת לנהוג בה, ובאחד הכיתובים הוסיפה – ״אני הולכת לקרוע אותה בכביש המהיר״. וסקז הותירה מאחוריה ילד אחד.