תמונה נדירה של קונור מקגרגור מקרב הבכורה שלו באביב 2008 (כשהיה רק בן 20) עלתה לאחרונה לרשת ומשגעת את מעריציו מסביב לעולם.

בתמונה אפשר לראות את מקגרגור ללא vזקן או הקעקועים שהפכו לסימן ההיכר שלו, רגע אחרי שהלוחם הוחתם בארגון Cage Warriors, שם הוא ערך את 12 הקרבות הראשונים בקריירה שלו – עם מאזן של 10 ניצחונות ו-2 הפסדים.

מקגרגור, כידוע, הפך מהר מאוד לאחד הלוחמים המובילים ב-UFC אחרי המעבר שלו לארגון בשנת 2013, עם 5 ניצחונות רצופים, לפני שערך את קרב האליפות הראשון שלו במשקל נוצה מול צ'אד מנדס.

האירי הבלתי נגמר ניצח את אותו הקרב ועבר להילחם מול חוזה אלדו הברזילאי בשנת 2015. אותו קרב הפך את קונור לסנסציה אחרי שניצח את הברזילאי תוך 13 שניות - וזה המקום לציין שאלדו היה עד אז בלתי מנוצח במשך עשור שלם. 

אחרי אותו קרב, מקגרגור יצא להוכיח את יכולותיו בקטגוריות משקל כבדות יותר וערך קרב מול הלוחם האמריקאי נייט דיאז. קונור אמנם הפסיד בקרב מול דיאז אחרי שזה הכניע אותו בחניקה צוואר אחורית, אבל ניצח את האמריקאי 5 חודשים מאוחר יותר בקרב חוזר שהפך להיות אחד האירועים הרווחיים ביותר בתולדות UFC.

כמה חודשים מאוחר יותר, מקגרגור הדהים שוב מיליונים ברחבי העולם כשניצח את הלוחם אדי אלברז והפך בפעם הראשונה בארגון לאלוף במשקל קל ומשקל נוצה בו-זמנית.

View this post on Instagram

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

מאז מקגרגור הפסיד רק פעמיים בזירה: פעם אחת למתאגרף פלויד מייוות'ר (במה שהוגדר כקרב המאה) ופעם נוספת לחביב נורמגומדוב (בקרב שנגמר בתגרה המונית מחוץ לאוקטגון).