מעריצי תאג"ד היו צריכים להתמודד עם פגרה של שלוש שנים מאז שנגמרה העונה הראשונה של הסדרה, ועכשיו הם צריכים לעכל את עזיבתו של תומר קאפון. בצער רב וביגון קודר אנחנו אומרים להתראות לסמ"ר דניאל אמריליו השרמנטי והכובש, וגם לתומר קאפון ששיחק את דמותו.

על פי דיווח שפורסם באתר ynet השחקן הודיע כי הוא עוזב את הסדרה רגע לפני תחילת צילומי העונה השנייה. אחד מהגורמים שמצוטטים בכתבה ציין כי "זאת לא התנהגות ראויה, לעזוב הפקה שלושה שבועות לפני תחילת הצילומים זה חוסר אחריות". ככל הנראה עזיבתו של קאפון היא תוצאה של לוח הזמנים העמוס של השחקן וגם הסתייגותו מהתסריט. 

עזיבתו של קאפון מפתיעה, שכן הוא עמד במרכז עלילת הסדרה בעונה הראשונה, שקצרה שבחים רבים. כאמור, קאפון שיחק את דמותו של סמ"ר דניאל אמריליו, החובש הגדודי של תאג"ד 33. בעונה הראשונה דניאל וחבריו החובשים חקרו התנהלות רפואית חשודה שקשורה לניסויים בחיילים, ובמקביל התמודדו עם מה שכולם חווים בשירות הצבאי - אהבה, ריבים והרבה צחוק. למרות אלה, התפקיד שיועד לקאפון בעונה החדשה היה אמור להיות קטן יותר, ודומה יותר במהותו לתפקיד אורח.

אחרי סיום העונה, קאפון גילם תפקיד ראשי בסדרה בשבילה גיבורים עפים והצטלם גם לסדרה חדשה של שירות הסטרימינג של אמזון בשם The Boys, שעונתה הראשונה תעלה בסוף השבוע הבא. קאפון משחק ב-The Boys את פרנצ'י, לוחם בחבורה שנלחמת בגיבורי על שמתשתמשים בכוחותיהם המיוחדים לטובתם האישית.

מ-yes נמסר: "אנו מאחלים בהצלחה לתומר וממליצים להמתין להפתעות שיופיעו בעונה השנייה של תאג"ד, שהולכת להיות מסעירה, מדוברת ועם תגליות חדשות".

את תגובת סוכניו של קאפון לא ניתן היה להשיג עד מועד פרסום הכתבה, ונפרסם אותה כשתתקבל.