מפגינה למען הפלסטינים תיעדה עצמה מטרידה את השחקן האמריקני אלק בולדווין בבית קפה ומתנה את הסתלקותה בכך שיקרא "תשוחרר פלסטין". תחילה התעלם השחקן מהמפגינה וביקש בנימוס מצוות בית הקפה שיטפל במקרה ואף ניסה בעצמו להראות לה אתה הדלת החוצה. לאחר שהמשיכה להטריד אותו, נראה כי הפיל לה את המכשיר הסלולרי שבאמצעותו צילמה אותו.

בסרטון נראה השחקן בקופת בית הקפה כשהמפגינה מתקרבת אליו ומבקשת ממנו לקרוא לשחרור פלסטין "רק פעם אחת" וממשיכה מיד לשאול אותו "מדוע הוא הרג את האישה ההיא", בהתייחסה לתאונת העבודה שבה נהרגה צלמת באתר הצילומים של הסרט "ראסט" בנשק שנטען בשוגג. בהמשך שואלת המפגינה איך זה שהוא לא נשלח לכלא, בעוד הוא "שולח אחרים לכלא".

בהמשך הסרטון השחקן מוביל את המפגינה אל דלת בית העסק ומחווה בידיו שעליה לצאת, וכל העת נמנע מליצור קשר עין עימה ועם המצלמה. לאחר שזאת לא נענתה לו ומבקשת ממנו לקרוא לישראל ולציונות "שילכו ל***ין", נראה כי הוא חובט במצלמה שבידיה.

המפגינה, שמכנה את עצמה "בארני המכורה לקראק", נוטה להעלות תכנים רבים שבהם היא מטרידה עוברים ושבים ליד הפגנות פרו-פלסטיניות. בין היתר ניתן לראות אותה בהפגנות מחוץ לאוניברסיטת קולומביה בניו יורק, שהפכה למוקד להפגנות נגד ישראל.

אין זה המקרה הראשון שבו מפגינים פרו-פלסטינים מטרידים את בולדווין ברחבי ניו יורק. בחודש דצמבר נקלע השחקן למחאה וקבוצת מפגינים קראה לו לגנות את ישראל, זה לא נשאר חייב ובולדווין קרא ל"שלום בתוך עזה".