הופעתו של עומר אדם אמש (שלישי) בפארק הירקון, שהגיעה אחרי לא מעט אתגרים וסכנת ביטול שריחפה מעל, סיפקה רגעי נחמה חיונית. עם זאת, לצד ההפקה המושקעת, העובדה שאדם הצליח לרגש ולשמח עשרות אלפים שהגיעו להופעה (ועוד יגיעו להופעות מחר ובשבוע הבא) - תושבי תל אביב רבים התלוננו על כך שווליום ההופעה היה גבוה מדי וקולו של עומר נשמע גם הרחק מהפארק. 

“וואי איזה כיף שבאתי להופעה של עומר אדם! לא, רגע, מסתבר שהיא באה אליי הביתה. דרך קירות וחלונות סגורים, ברמה שהצנרת רועדת. אני אפילו לא צמודה לפארק הירקון", כתבה תושבת תל אביב בפוסט בפייסבוק. "אני גר ממש רחוק מפארק הירקון, ליד דרך השלום, ואני שומע את עומר אדם. בחיים לא חשבתי שאשמע מכאן הופעה וכל כך חזק. לא נראה לי שזה אחד מהשכנים", הוסיף אחר.

תושבים נוספים התלוננו: "זה מטורף, שומעים את זה חזק ברמות. רק עכשיו קלטתי מה אני שומעת", "שמעתי מגבעתיים!", "אני גר קרוב לפארק ואני מרגיש שאני הסאונדמן", אחר שיער שאולי הרוח החזקה שהורגשה אמש הובילה לתופעה החריגה. 

מגני יהושע נמסר בתגובה: "ההופעה של עומר אדם הסתיימה עד השעה 23:00 כפי שמחייב החוק, ולא חרגה מבחינת רמת הדציבלים המאפיינת הופעות בפארק. אנו מתנצלים על אי הנוחות הנגרמת לשכונות הסמוכות מהופעות חיות בפארק".