אריק סיני, הזמר הוותיק שהשתתף לאחרונה ב"כוכב הבא", מכריז היום (שלישי) על הופעה ראשונה בקריירה בהיכל התרבות בתל אביב. במופע, שנקבע ל-25 ביוני, יתארח אסף אמדורסקי ובו יפתח סיני סיבוב הופעות תחת הכותרת "אני כאן". 

"אני מאוד מתרגש מכל החיבוק וגילויי האהבה שאני מקבל מן הקהל בחודשים האחרונים", מספר סיני. "מעל 45 שנה אני על הבמה. שר את חיי. משתדל לגעת לאנשים בלב ובעיקר להשאיר חותם בבחירות השירים שלי. זו דרך ארוכה של בחירות, של החלטות, חלקן טובות יותר וחלקן פחות אבל שמח מאוד שתמיד שמרתי על דרכי, ובעיקר על החיוך".

סיני, שיצר לאורך הקריירה להיטים ישראלים גדולים כמו "סיבה טובה", "דרך הכורכר", "שיר פרידה", הוסיף: "זו הזדמנות נהדרת לומר תודה לכל הקהל האדיר שהגיב וחיבק בחודשים האחרונים ברחוב, וכמובן בהופעות. אני רק באתי לשיר וקיבלתי חיבוק אדיר. שולח אליכם אותו בחזרה". 

לפני שנתיים מכירת כרטיסים דלה להופעתו של הזמר הוותיק הביאה לביטולה שלושה ימים בלבד לפני המועד. סיני שיתף על כך בצער בפוסט בפייסבוק ורבים הציפו את מוקדי המכירות ובסופו של דבר ההופעה התקיימה כסדרה ואף כמה הופעות נוספו. בינואר האחרון השתתף בריאליטי השירה, זכה לחיבוק גדול מהקהל והודח לפני רבע הגמר. 

מכירת הכרטיסים תיפתח בעוד כשבועיים דרך משרד הכרטיסים "לאן".