צלם שעבד עם הראפרית מייגן די סטליון, טוען בתביעה שהגיש נגדה אתמול (שלישי) לבית המשפט בלוס אנג'לס, כי הכריחה אותו לצפות בה מקיימת יחסי מין, הטרידה אותו מינית ויצרה סביבת עבודה עוינת.

הצלם, אמיליו גרסיה, אמר כי אחרי התקרית הוזהר "לא לדבר אף פעם על מה שראה". "ההטרדה הייתה חמורה ורווחת ויצרה סביבת עבודה עוינת ופוגענית שהפכה את תנאי עבודתו של גרסיה לבלתי נסבלים", נכתב בתביעה.

אמיליו גרסיה והראפרית מייגן די סטליון (צילום: Emilio Garcia)
מייגן די סטליון והצלם שלה לשעבר אמיליו גרסיה | צילום: Emilio Garcia

גרסיה, שעובד עם כוכבת ההיפ-הופ מאז 2018, טען שביוני 2022, במהלך סיבוב הופעות שהגיע לאיביזה שבספרד, כפתה עליו די סטליון בת ה-29 לצפות בה מקיימת יחסי מין עם אישה בתוך רכב נוסע. "הרגשתי לא בנוח", סיפר בריאיון ל-NBC. "הייתי קפוא, בהלם. צריך הרבה חוצפה כדי לעשות דבר כזה ממש לידי".

בתביעה גרסיה טען עוד שכתוצאה מהאירוע הוא מתמודד עם בעיות נפשיות, כולל "חרדה מתגברת, דיכאון ומצוקה". הצלם פוטר מתפקידו ביוני האחרון ועורכי דינו טענו כי מדובר ב"נקמה ישירה על תלונותיו על ההתנהגות הבלתי החוקית והמתמשכת ואי התשלום ההולם". 

"זו תביעת כסף מצד עובד - ללא קשר לתביעת הטרדה מינית, שכוללת האשמות גסות שנועדו להביך אותה", מסר עורך דינה של הראפרית. "נטפל בזה בבית המשפט".