לאחר ש"הוריקן", השיר הישראלי לאירוויזיון נחשף אמש (ראשון) רשמית, התגובות בעולם לא איחרו לבוא. בהמשך לסאגה שנמשכה עד לרגע האחרון בנוגע לתוכן השיר, כשלא היה ברור אם ישראל אכן תיקח חלק בתחרות ועל אף קריאות חוזרות ונשנות לסילוקה, נראה כי רבים התחברו לתוצאה הסופית ואף התרגשו.

"זה יפה כל-כך", אמרה היוטיוברית הניגרית OVUADA OKPEN בסרטון תגובה לבלדה שתבצע עדן גולן, נציגת ישראל בתחרות שתתקיים במאי במאלמו שבשוודיה. "וואו, הקול שלה עשיר. אהבתי את הדרך שבה היא סיימה את השיר בשפה אחרת", כשהכוונה כמובן לשתי השורות האחרונות שבהן גולן שרה בעברית. "מלבד שם השיר, זה גרם לי לעור ברווז והיה קסום. המילים, הסאונד, המעברים, הכול היה הרמוני מאוד. התחברתי לשיר והכול היה במקום".

שני יוטיוברים אחרים שתיעדו עצמם צופים בקליפ לשיר בפעם הראשונה טענו: "השיר נבנה טוב. ראינו אותה מופיעה בלייב וזה היה טוב, גם הקול שלה טוב מאוד. היא מזכירה לי את לורן (נציגת שוודיה שזכתה באירוויזיון בשנה שעברה) או את השיר שלה Euphoria, את הסגנון שלה. שיר דרמטי מאוד ואנחנו יודעים שדרמה מנצחת. הופעה דרמטית נראית טוב על הבמה".

"השניות הראשונות מבלבלות מאוד", ציינו שני חובבי אירוויזיון תומכי ישראל. "תהיתי לעצמי – זו לא בלדה סטנדרטית? ואז זו הייתה בלדה סטנדרטית. הקול שלה מקסים, משלב נמוך ועמוק מאוד. אני כל-כך שומע כאן את קרן פלס (אחת מיוצרי השיר). זה נחמד, זה לא וואו. אני מאמין שעדן יכולה להביא את היכולות הווקאליות להופעה החיה. השיר מתפתח יפה מאוד, החשש היחיד שלי הוא שיש כבר כמה בלדות בתחרות". בחלק השני של השיר, כשגולן מגיעה לגבהים, אחד היוטיוברים אמר: "או, להמריא. זה בדיוק מה שרציתי".

"גם אם 'הוריקן' לא ממציא מחדש את הגלגל מבחינה מוזיקלית, זו בלדת פופ עשויה היטב שכוכב פופ מהעשור הקודם היה יכול להוציא", כתב מקס, גולש ב-X (לשעבר טוויטר). "הקליפ מהמם והשירה של עדן מדהימה, אני שמח לראות את ישראל באירוויזיון 2024".

החצויים בדעתם הגיבו: "שיר יפהפה, מדינה נוראית". חלק אף מהמרים כי ישראל, שניצבת נכון לכתיבת שורות אלה במקום ה-8 לזכייה בטבלת ההימורים, "תזכה בתחרות משום שהאירוויזיון פוליטי". על רקע המלחמה הנמשכת, אחרים גינו את החלטת איגוד השידור האירופי (EBU) לאשר את השיר הישראלי: "בושה שהמדינה הזו עדיין משתתפת", "אפס נקודות השנה", "זו תחרות שמקדמת שלום, לישראל אין מקום בה".

אירוויזיון 2024 ייצא לדרך ב-7 במאי עד לגמר שייערך ב-11 במאי. גולן תשתתף בחצי הגמר השני שיתקיים ב-9 במאי. במקום הראשון בטבלת ההימורים שמציג EurovisionWorld, אתר ההימורים הגדול והחשוב של האירוויזיון, נמצאת קרואטיה ואחריה, בהפרש קטן, אוקראינה.