בזמן שניצולי הטבח ב"נובה" עדיין מנסים לאסוף את השברים, מתאבלים על מות חבריהם, עולם הקלאבינג והמוזיקה האלקטרונית ברחבי העולם ממשיך כרגיל - אבל יש מי שנותן במה לניצולים. בפסטיבל הטראנס "דרים סטייט" בקליפורניה תיקלט מתן קדוש, המהווה חצי מצמד הטראנס הישראלי הסופר-מצליח ויני ויצ'י. בשיא התקלוט העלה לבמה קדוש את אושרי - אחד מניצולי המסיבה שהפכה למרחץ דמים בידי מחבלי חמאס. אושרי ומתן עמדו זה לצד זה בשיא ההופעה, רוקדים יחדיו, כשבקהל מתנפנף לו דגל ישראל.

בשיחה עם mako מספר הדיג'יי מתן קדוש כיצד נוצר הקשר: "התארחתי אצל חברים בלוס אנג'לסי כשלפתע אני מבין מהם שהזוג שיושב מולי ניצל מהטבח ברעים. התחלנו לדבר ושמעתי את הסיפור המדהים שלהם, דבר הוביל לדבר, והחלטתי שזו תהיה מחווה מרגשת להזכיר את זה בהופעה שלי ב-LA - גם בשביל אושרי וגם כמובן בשביל להעלות את המודעות למצב בארץ", הוא אומר, "אני שמח שנפלה בחלקי הזכות".

בסרטון נראה קדוש מדבר עם הקהל המריע: "ניצול מהטבח בנובה בישראל, בבקשה תעשו רעש עבור אושרי! בדיוק כמוכן, הוא רוצה לחגוג את החיים, והוא כאן עכשיו איתי, בואו נראה את הידיים שלכם!". שניהם שמים יד זה על כתפו של זה ורוקדים יחדיו מול אלפי הבליינים המאושרים. רגע קטן של אושר אחרי הגיהינום שחוגגי ה"נובה" עברו לפני כחודש וחצי.