פרסום ראשון: כשברקע הקרע בחברה הישראלית סביב החקיקה המשפטית, משרד התרבות החליט להשקיע מיליוני שקלים במיזם חינמי חדש שכותרתו "קול העם". מדובר ב-17 הופעות של אומנים אהובים בערי הפריפריה בחודשיים הקרובים, כך דיווחנו הערב (ראשון) ב"מהדורה המרכזית". המשרד הממשלתי שם לעצמו למטרה לחבר בין קצוות החברה הישראלית - ימין ושמאל, דתיים וחילוניים, מזרח ומערב, ביוזמת מרכז זלמן שזר.

רשימת הזמרים מרשימה ובין היתר ישתתפו בפרויקט עברי לידר, סטטיק, יובל דיין, קרן פלס ועדן בן זקן. רק לפני חודשיים בוטלה הופעתו של גולן ביום הסטודנט באריאל, ומאז שהחלה פרשת "משחקי חברה" כמעט כל מופע של הזמר שמומן מכספי ציבור - עורר תרעומת. כעת גולן יופיע ברחבי הארץ במימון משרד התרבות לראשונה זה שנים. במסגרת המיזם, כל אומן יבצע שני שירים כשבהופעה אחת יופיעו שישה אומנים, וחלקם, כמו למשל עברי לידר וגולן - אף יבצעו דואט.

לפני כחודשיים גולן הגיב על החלטת הפרקליטות לסגור את תיק החקירה החדש נגדו, שייחס לזמר הדחה לזנות, כפי שנחשף ב-N12. "אחרי עשור של רדיפה בלתי הוגנת ושתי חקירות מקיפות של המשטרה, האמת יצאה לאור באופן סופי", כתב הזמר בפוסט שפרסם בחשבון האינסטגרם שלו לאחר שגולן נחשד בהדחה לזנות של שתי נשים והתיק נסגר בשל חוסר ראיות. "אני ומשפחתי עברנו עשור קשה אך מעולם לא הרמתי ידיים. גם כשהיו ניסיונות סחיטה לא הסכמתי לתת לזה יד ונלחמתי שהאמת תצא לאור, עם כל המחיר הכבד המשתמע מכך".

ממשרד התרבות והספורט נמסר בתגובה על השתתפותו של גולן במיזם: "המשרד אינו מתערב בתוכן המופע וזהות האומנים שנבחרו באמצעות מפיקי המופעים והרשויות המקומיות. אנו מברכים על היוזמה לקיום מופעי האחדות שנועדו לתת ביטוי לקול העם ולכל הגוונים והרבדים בחברה הישראלית ולחבר בין כל חלקי עם ישראל באמצעות המוזיקה המאחדת את כולנו. אנו בטוחים שהקהל הישראלי יהנה מהמגוון התרבותי העצום שיונגש לקהל כחלק מהפעילות".