כבר חודשיים שקורין אלאל לא מופיעה. מה שהתחיל בכאבים ודלקת התברר כמצב רפואי מורכב ואילץ אותה לבטל את כל הופעות הקיץ. לפני חודשיים, בשיא הפריחה שלה, בעומס של הופעות שנמכרו מהר ואחרי שזכתה בפרס מפעל החיים של מפעל הפיס, אלאל החלה לחוש ברע, ולפתע, מדי שבוע מצאה עצמה מבטלת הופעה.

"אני עוברת ימים מטורפים", אמרה. "כל שבוע הייתי אומרת 'אני ארגיש טוב יומיים ואז אדע שאני יכולה לעשות את ההופעה', אבל לא היו יומיים שהרגשתי בהם טוב". אחרי שנפגשה עם הרופא שלה, קורין החליטה לבטל את כל ההופעות שתוכננו לקיץ. בתחילת השבוע, פרסמה בפייסבוק שבשל הליך רפואי שהיא עוברת, היא חייבת לתת לגוף זמן להחלים.

"יש לי בעיה בלבלב", היא סיפרה. הרופאים חשבו תחילה שמדובר בסרטן. אמש, לפתע הרופא צלצל - לאחר קבלת התוצאות הראשוניות מהבדיקה שעשתה, התברר שייתכן שזה לא סרטני. "אני ברכבת הרים", סיפרה. "הודיעו לי שיש לי ניתוח מחר, יום חמישי. עכשיו הודיעו לי שהבדיקות טובות אז אולי אין ניתוח". 

 

קורין אלאל (צילום: חדשות 12)
"אני ברכבת הרים", קורין אלאל | צילום: חדשות 12

הימים הקרובים ימשיכו להיות מתוחים עבור הזמרת, עד שתתקבל תשובה סופית. אבל קורין הופתעה לגלות על עצמה שהיא יותר חזקה ממה שחשבו. "עברתי כמה שבועות קשים של מחשבות על סוף", הודתה. "אבל הייתי מאוד מסודרת. אמרתי 'אוקיי, אם זה זה, יש לי 4 חודשים וזהו', זה הרגיע אותי שיש לי דברים להספיק לעשות". 

בתקופה האחרונה הקריירה של אלאל גם קיבלה דחיפה בזכות השיר שלה ושל אהוד מנור ז"ל, "אין לי ארץ אחרת", שהפך לאחד מסמלי המחאה נגד המהפכה המשפטית. "אני לא רוצה לחשוב ככה", אמרה. "המצב כל כך קשה שכל דבר שהוא טוב, אתה לא רוצה לקחת את זה לטובתך".

קורין אלאל ממתינה עכשיו בבית יחד עם בת זוגה ושני ילדיהן. הם כולם ממתינים ומקווים שהתוצאות הסופיות של הבדיקה יהיו טובות והיא תשוב לבמה בסוף הקיץ. "יש חופש גדול, אני צריכה להיות בבית כל הזמן", אמרה. "אבל בסדר, אנחנו ביחד, זה עוזר".