אייל גולן מגיב על החלטת הפרקליטות לסגור את הפתיחה המחודשת של פרשת "משחקי חברה" שנחשפה היום (רביעי) ב-N12.

"אחרי עשור של רדיפה בלתי הוגנת ושתי חקירות מקיפות של המשטרה, האמת יצאה לאור באופן סופי", כתב הזמר בפוסט שפרסם בחשבון האינסטגרם שלו. "אני ומשפחתי עברנו עשור קשה אך מעולם לא הרמתי ידיים. גם כשהיו ניסיונות סחיטה לא הסכמתי לתת לזה יד ונלחמתי שהאמת תצא לאור, עם כל המחיר הכבד המשתמע מכך".

פרשת אייל גולן - סיקור N12:

ההחלטה על סגירת התיק פעם נוספת התקבלה בשל היעדר ראיות מספקות. החשדות נגד גולן כללו הבאת אדם לעיסוק בזנות ואי-דיווח על עבירות מין שלהן היה עד. חשודים נוספים בפרשה נחקרו בחשד לעבירות אינוס ואספקת סמים לקטינות.

חקירת איל גולן
הפגנת תמיכה במתלוננות נגד אייל גולן מחוץ לחקירתו, 2022

ט', אחת המתלוננות נגד גולן, מסרה: "זה יום קשה ומבזה בשבילי, אני מרגישה מחוללת. האמנתי מאוד בפעם הזו שיש מי שידאג לצדק ולתיקון בסיפור שלי, אך לצערי זה חזר על עצמו. אני מנסה לחשוב על מי שהחליט את ההחלטה הזו בזמן שהפרקליטות יודעת על העוולות שנעשו והעבירות שבוצעו כלפיי, ובכל זאת החליטו החלטה ששוב מבזה ומשפילה אותי באופן אישי ונותנת ניצחון לחבורה של סרסורים ואנסים".

גולן הוסיף בתגובתו: "זעקתי זאת מעל כל במה, גם כשהיו כאלו שלא רצו לשמוע, ומיהרו לחרוץ דין ולשפוך דם לשווא ואני מקווה שאותם האנשים יעשו את חשבון הנפש שלהם. אני רוצה להודות לכם, קהל יקר שלי, הצבא הכי חזק שבעולם, שנתתם בי את האמון ודחיתם ניסיונות הפגיעה ביושרת דרכי ובערכיי, שנתתם לי את הכוח בכל יום מחדש, בכל הופעה, ונתתם לי אהבה שמנצחת הכול". 

View this post on Instagram

A post shared by Eyal Golan (@eyalgolan1)

מאיגוד מרכזי הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית נמסר: "פעם נוספת מערכת המשפט הישראלית עומדת לצד הפוגעים ולא לצד הנפגעות. הסגירה של התיק הזה עצובה לנו במיוחד, אבל היא לא יוצאת דופן - 80% מתיקי עבירות המין נסגרים בלי להגיע לבית המשפט. קיווינו שהפעם זה יהיה אחרת, אבל קשה להתפלא אחרי שרק השבוע גילינו שבזמן שהמשטרה חקרה את גולן, היא גם חילקה לשוטרים כרטיסים בהנחה למופע שלו".