גל גדות קיבלה אמש (רביעי) פרס על הישגים יוצאי דופן מטעם ארגון הקהילה הישראלית-אמריקאית (IAC) בשיתוף הקונסוליה הישראלית בלוס אנג'לס, כחלק מחגיגות 75 שנים למדינת ישראל בלוס אנג'לס.

השחקנית הישראלית המצליחה בעולם אמרה על הפודיום במעמד קבלת הפרס: "ישראל היא הלב והבית שלי. כולנו כאן גאים מאוד במולדת היהודית שלנו. כישראלית שחיה בארצות הברית אני מודעת מאוד לחשיבות שמירת קשר חזק ובניית גשרים בין הישראלים והאמריקאים. הרקעים שלנו יכולים להיות שונים, המסע של כל אחד מאיתנו שונה, אך יש לנו מטרה משותפת".

גל גדות (צילום: עדן שוחט)
צילום: עדן שוחט

פרט לכך, הוענקו פרסים שמוקירים את פועלם ותרומתם של הרופאה והפילנתרופית ד"ר מרים אדלסון, מומחית בתחום התמכרות לסמים, מייסד קייט פארמה ואלוג'ן תרפיוטיקס ד"ר אריה בלדגרין, והיזם דובי פרנסס, מייסד שותף של קבוצת Group 11. בחלקו האומנותי של הערב הופיע הזמר תמיר גרינברג.

"אנחנו גאים להכיר תודה לקבוצה מיוחדת זו של ישראלים-אמריקנים, שהשפיעו לא רק על הקהילות שלנו אלא על העולם", אמר שהם ניקולא, מנכ"ל ארגון הקהילה הישראלית-אמריקאית. "ה-IAC והקונסוליה הישראלית בלוס אנג'לס שיתפו פעולה כדי ליצור אירוע מרגש של אחדות ותחושת ביחד". קונסול ישראל בלוס אנג'לס הלל ניומן הוסיף: "מחמם את הלב לראות התאספות גדולה של יהודים ונוצרים, מנהיגים דתיים וקהילתיים, לכבוד יום העצמאות ה-75 של ישראל. זו תצוגה מרשימה של התמיכה בישראל והוכחה נוספת למערכת היחסים החזקה בין הקהילות היהודיות והנוצריות לבין מדינת ישראל".