הזמר הוותיק חנן יובל קיבל הצעה להופיע בטקס בכנסת בערב יום הזיכרון לחללי צה"ל וסירב בשל אירועי השבוע האחרון במשכן: "לשיר שם בפני גסי הרוח האלה זה לעשות שקר גדול לעצמי".

המפיק רוני אבירם הזמין את יובל להופיע, ובתגובה לכך כתב: "לכנסת הזאת - של אלמוג כהן, של דודי אמסלם, של טלי גוטליב, של גלית דיסטל, של אריה דרעי שנהנה מההומור של אלמוג כהן, של יו"ר הכנסת שבמקום לגעור בטינופות הוא אוסר על הצילום שלהם, ועוד ועוד - שאמשיך? זאת לא הכנסת שלי. לשיר שם בפני גסי הרוח האלה זה לעשות שקר גדול לעצמי. אוכל לא חסר ולא יחסר בבית משפחת יובל. על היושרה עבדתי כל החיים".

בשיחה עם N12 הוסיף יובל: "הוזמנתי להשתתף בטקס יום הזיכרון על ידי המפיק רוני אבירם, שהוא חבר שלי. אמרתי לו שאני לא יכול להיכנס למקום הזה, מקום שיש בו אנשים כמו חבר הכנסת אלמוג כהן שמטנף על ח"כים אחרים ואף אחד לא מוציא לו כרטיס אדום. הופעתי בכנסת כמה פעמים, באירועים שונים. הם אומרים שהעם זה הריבון, אבל הם לא מכבדים את העם. למה שאני אכבד אותם?"

אחת מהזמרות הגדולות בישראל, ריטה, חרגה ממנהגה ביום חמישי האחרון והתייחסה למצב הפוליטי. בחשבון האינסטגרם שלה כתבה: "זאת הפעם הראשונה שאני יורדת מההחלטה שלי לא להביע עמדה בנושאים אקטואליים, אבל הפעם אני כבר דואגת ומבוהלת! כל כל רוצה לעצור את הרכבת הדוהרת לתהום״. הזמרת פנתה לנבחרי הציבור והוסיפה: ״שבו ודברו. תגיעו להסכמות. תראו דוגמה לעם לאיך מרפאים אחד את השני ולא פוצעים".