ביולי האחרון, בן אפלק וג'ניפר לופז התחתנו. כעת, ג'ניפר מדברת באופן גלוי על הקושי שלה לחזור לזוגיות שכבר התפרקה בעבר. בן וג'ן היו מאורסים בשנת 2004 אך זה לא החזיק, והזמרת כל הזמן שאלה את עצמה האם הניסיון השני שלה ושל בן אפלק להינשא באמת יקרה.

"תכננו להתחתן באוגוסט בחתונה גדולה עם כל החברים והמשפחה, אבל הכל נהיה כל כך מלחיץ. אני לא יודעת אם אתם זוכרים, אבל היינו אמורים להתחתן לפני 20 שנים, ואז הכל התפרק. הייתה לי קצת פוסט-טראומה מאז, ושאלתי את עצמי "זה באמת יקרה הפעם?", הכל הלחיץ אותי. ואז בן פשוט אמר, 'לעזאזל, בואי ניסע לווגאס ונתחתן הלילה'.

"אמרתי לעצמי, זה משוגע, מה אנחנו עושים, יש לי חזרה היום להופעה שלי. אז הוא אמר לי 'לכי לחזרה, אני אכין הכל'. שניים מהילדים שלנו באו אתנו, הם היו העדים שלנו. זה היה הלילה הכי טוב בחיים שלנו". כשג'יי לו נשאלה אם יש לה עכשיו שתי טבעות אירוסים מבן היא הבהירה שלא: "הוא היה צריך לבקש ממני שוב, כבר לא הייתה לי הטבעת הישנה שהוא נתן לי".

ג'יי לו סיפרה על כל החוויה שהיא ואפלק חוו בווגאס, כשהגיעו בשעת לילה מאוחרת לחתום על המסמכים ולהתחתן: "היינו צריכים לעמוד בתור של העירייה והיה זוג לפנינו עם ילד ועוד זוג גיי מאחורינו. פשוט עמדנו איתם בתוך מ-22:00 עד-00:00 בלילה. הלכנו ממש ברגע האחרון. אף אחד בתור לא עשה מזה יותר מידי רעש, שאלו אותנו בעדינות מה אנחנו עושים שם, אמרנו להם 'אנחנו מתחתנים גם!'. וזה לא התפרסם עד היום שאחרי.

ג'ניפר לופז ובן אפלק ביום חתונתם (צילום: הניוזלטר של ג'ניפר לופז)
ג'ניפר לופז ובן אפלק ביום חתונתם | צילום: הניוזלטר של ג'ניפר לופז

"ואז הלכנו לכנסייה, הם ידעו שאנחנו באים. שאלנו אותם אם הם יכולים להישאר פתוחים עד שנגיע, והם אמרו כן. שאלו אותנו אם אנחנו צריכים את החקיין של אלביס שיחתן אותנו, אמרנו שלא, כל אדם שיכול לחתן אותנו באופן חוקי יספיק. וזהו. חודש אחרי זה עשינו חתונה עם כל המשפחה".

ג'ניפר לופז ובן אפלק ביום חתונתם (צילום: הניוזלטר של ג'ניפר לופז)
ג'ניפר לופז ובן אפלק ביום חתונתם | צילום: הניוזלטר של ג'ניפר לופז