בלי להתחכם יותר מדי, ריהאנה חזרה הלילה (בין ראשון לשני) לחיק המעריצים והופיעה בפעם הראשונה מזה קרוב לחמש שנים על אחת מהבמות הגדולות והיוקרתיות בעולם - מופע המחצית של הסופרבול. הזמרת זוכת תשעה פרסי גראמי העניקה מופע נטול אורחים; רק היא, אאוטפיט אדום כולו, הרקדנים, המיקרופון והבטן שמבשרת על היריון שני. 

קשה לדחוס קריירה כה ענפה אל תוך 13 דקות, אבל קל מאוד להזכיר מדוע את אחת מהזמרות הכי גדולות שאי פעם היו כאן - גם כשלא הוצאת אלבום חדש כבר שבע שנים. את המופע פתחה רירי, תלויה בין שמים וארץ, עם "Bitch Better Have My Money", כמו מזכירה לכולנו היכן הייתה בשנים האחרונות. 

בהמשך, לצד זיקוקים שעיטרו את השמים ורקדנים ורקדניות לבושים לבן, ריהאנה, שתחגוג את יום הולדתה ה-35 ביצעה עוד אחד-עשר מלהיטי הענק האיקונים שלה, בין היתר: "Where Have You Been", "Only Girl", "We Found Love", "Rude Boy" ו-"Umbrella". את המופע חתמה עם "Diamonds". 

הזמרת שאת השנים האחרונות העבירה בלהפוך למיליארדרית בעלת אימפריית ביוטי ואופנה, להביא ילד לעולם עם בן זוגה אייסאפ רוקי ובעיקר - בלעשות מה שבא לה - חזרה. "זה היה עכשיו או לעולם לא", ענתה במסיבת עיתונאים שכינסה בסוף השבוע, כשנשאלה מדוע החליטה להופיע בסופרבול. מי שהכריזה בעבר שכף רגלה לא תדרוך על הבמה הזו כאות מחאה, זרמה עם המים שעברו בנהר והודות לג'יי זי שאמון על הפן האומנותי של ערב הספורט, הגיעה אל האצטדיון. 

ריהאנה במופע המחצית של הסופרבול 2023 (צילום: getty images)
הכריזה על היריון בלי להגיד מילה. ריהאנה במופע המחצית של הסופרבול 2023 | צילום: getty images

המעריצים קיבלו בתחושות מעורבות את הבשורה על ההיריון השני. לצד השמחה בשמחתה, נפלה ההבנה שהכרזה על סיבוב הופעות בין לאומי, כפי שדווח שמתקרבת לאחרונה, לא צפויה לצאת בזמן הקרוב וכך גם לא אלבום נוסף. כולנו תקווה שריהאנה לא הגיעה רק לעשות טיזינג  ושעוד נשמע ממנה בלי להתגעגע יותר מדי.