לייף אין פלסטיק איטס פנטסטיק: אקווה, פייב, ד"ר אלבן, טו אנלימיטד וסוניק מגיעים לארץ להופעה חד פעמית. תשלפו את הווקמנים ותנשפו על הקסטות כי כל האמנים האהובים מהניינטיז יופיעו בארץ ב-5.1.2023 באקספו תל אביב. מחירי הכרטיסים החל מ-299 שקל (כרטיסי אשראי אמריקן אקספרס יזכו להטבה בלעדית של 50 שקל הנחה).

למי שבכל זאת צריך הסבר, ועם כל הכבוד לפופ האמריקאי של בריטני ספירס והבקסטריט בויז, הכל בכלל התחיל באירופה.

אקווה, ההרכב הדני-נרווגי, היה אחד מהרכבי היורו-דאנס האהובים ביותר בישראל בסוף שנות ה-90. הלהיט הגדול והמוכר ביותר שלהם, ברבי גירל, היה שיר השנה של ישראל בשנת 1997, אך מלבדו היו להרכב שלל להיטים כמו "Doctor Jones", "Turn Back Time", "Cartoon Heroes" ועוד. מההרכב המקורי שמנה 4 חברים נותרו שלושה שמופעים בלי הפסקה עד היום ברחבי העולם.

עבור אקווה זאת תהיה הפעם הראשונה בישראל, אך עבור פייב זאת תהיה הפעם השלישית! הלהקה, שהוקמה על ידי סיימון קאוול במטרה לתת מענה גברי להצלחה של ספייס גירלס ביקרה בישראל פעמיים. הפעם האחרונה הייתה הופעה בלתי נשכחת בפארק הירקון יחד עם להקת ווסטלייף. שניים מחברי ההרכב פרשו ולישראל יגיעו רק ריצ'י, סקוט ושון.

גם עבור ד"ר אלבן וטו אנלימיטד לא מדובר בביקור ראשון בישראל. הם הופיעו בעבר בחגיגות יום העצמאות בשנת 1994 ואלבן אף חזר לישראל לפני כמה שנים להופעה יחד אייס אוף בייס בנמל תל אביב. ד"ר אלבן נחשב לאחד מפורצי הדרך של מוזיקת הדאנס בשנות ה-90 יחד עם המפיק דניז פופ שיצרו שלל להיטים כמו "It's my life", "Hello Afrika", "Sing Hallelujah".

טו אנלימיטד מהולנד היו מהראשונים שהביאו את מוזיקת הטכנו ללב המיינסטרים עם להיטי ענק כמו "Get Ready for This", "Twilight Zone"' "Workaholic" וכמובן הלהיט הגדול ביותר שלהם שהיה הסינגל הנמכר ביותר באירופה בשנת 1993 - "No Limit". מההרכב המקורי, שכלל את הראפר ריי והזמרת אניטה, נותר רק ריי.

אליהם תצטרף הזמרת סוניק מבריטניה שהוציאה בשנת 2000 את אחד הלהיטים הגדולים באותה שנה- "It Feels So Good".

בשנים האחרונות רק עובדי הייטק זכו להופעות נוסטלגיות בסגנון, אבל הפעם סוף סוף מדובר באירוע פתוח לקהל הרחב וכל הישראלים שגדלו על הניינטיז וזוכרים את העשור הזה לטובה, יוכלו ליהנות ממסיבת נוסטלגית ומיוחדת.