אם גם אתם חלק מהסנסציה התרבותית שנקראת "הלוטוס הלבן", קרוב לוודאי שכבר צפיתם בפרק הסיום של העונה השנייה ששודר אתמול (שני) בארץ. אחרי שכבר נודע כי המיני-סדרה זוכת האמי תחודש לעונה שלישית, כעת כל שנותר לעשות הוא לאסוף את הפרטים הידועים לגביה עד שתנחת במסך הקטן בלוקיישן החלומי הבא. זהירות, ספוילרים.

אחרי אירועי השיא שחתמו את העלילה באתר הנופש היוקרתי בסיציליה, יוצר הסדרה והתסריטאי מייק וייט כבר החל להעלות השערות בריאיון לכלי התקשורת היכן החלק הבא בסדרה מבית HBO עשוי להתרחש ובמה הוא יתמקד. "העונה הראשונה עסקה בכסף, השנייה בסקס. אני חושב שהעונה השלישית תהיה אולי מבט סאטירי ומצחיק על המוות ועל הדת והרוחניות המזרחית. אני מרגיש שזה יכול לספק נפח עשיר לביקור נוסף ב'לוטוס הלבן'".

היילי לו ריצ'רדסון, אדם דימרקו, "הלוטוס הלבן" (צילום: Fabio Lovino/HBO, באדיבות yes ,HOT וסלקום TV, יחסי ציבור)
פורשיה תחזור? היילי לו ריצ'רדסון ואדם דימרקו (אלבי) | צילום: Fabio Lovino/HBO, באדיבות yes ,HOT וסלקום TV, יחסי ציבור

מייק וייט (צילום: רויטרס)
"כיף להחזיר מישהו מכל עונה". מייק וייט | צילום: רויטרס

ההפקה כבר חצתה ימים ויבשות לאחר שבעונה הראשונה הצילומים נערכו בהוואי במלון פאר של "פור סיזנס", וכך גם בעונה השנייה כשנופשי הסדרה התארחו בריזורט אמיתי של רשת המלונות בטאורמינה שבסיציליה. לכן, וייט לא פוסל שהעונה הבאה של "הלוטוס" תרחיק גבולות עוד יותר. "אני חושב שיהיה כיף אולי לבקר ביבשת אחרת לגמרי. עשינו את אירופה, אולי נעשה את אסיה. משהו מטורף כזה", אמר היוצר בריאיון לאתר "דדליין", והמשיך להזכיר את יפן כמועמדת פוטנציאלית בעונה הבאה. פרט לכך, רמז אפשרי נוסף נשמע בפרק האחרון של העונה הנוכחית, כשדפני (מייגן פאהי) אומרת בהרמת כוסית: "בשנה הבאה, באיים המלדיביים!"

וויל שארפ, מייגן פאהי, "הלוטוס הלבן" (צילום: Fabio Lovino/HBO, באדיבות yes ,HOT וסלקום TV, יחסי ציבור)
דפני (מייגן פאהי) | צילום: Fabio Lovino/HBO, באדיבות yes ,HOT וסלקום TV, יחסי ציבור
ג'ניפר קולידג', "הלוטוס הלבן" (צילום: Fabio Lovino/HBO, באדיבות yes ,HOT וסלקום TV, יחסי ציבור)
ג'ניפר קולידג' בדמותה של טניה | צילום: Fabio Lovino/HBO, באדיבות yes ,HOT וסלקום TV, יחסי ציבור

וייט לא יכול היה להתעלם בראיונות ממותה הטרגי של טניה מקוויד (ג'ניפר קולידג', שקיבלה פרס אמי על תפקידה), אחת מהדמויות האהובות על המעריצים והיחידה שהמשיכה מהעונה הקודמת עם בעלה גרג. הוא סיפר איך מתוך המפלה עשויות לחזור כמה דמויות בעונה הבאה: "ייתכן שפורשיה (העוזרת האישית של טניה, בגילומה של היילי לו ריצ'רדסון) חוששת מספיק ולא תוכל להניח לזה בשקט, אבל העובדה שכל החבר'ה שהיו עם טניה על היאכטה מתו, מרגיש שחייב להיות מישהו שינסה למצוא את גרג (ג'ון גריס). אבל אולי תצטרכו לחכות כדי לגלות מה יקרה".

ג'ניפר קולידג', ג'ון גרייס, "הלוטוס הלבן" (צילום: Fabio Lovino/HBO, באדיבות yes ,HOT וסלקום TV, יחסי ציבור)
קולידג' וג'ון גרייס (גרג) | צילום: Fabio Lovino/HBO, באדיבות yes ,HOT וסלקום TV, יחסי ציבור

אכן עשוי להיות מעניין איך גרג מתכוון להתנהל בתוך המצב הסבוך שנותר בסוף העונה, מאחר וקיימת סבירות לא מבוטלת שהוא תכנן מרחוק את הרצח של אשתו האמידה כדי להשיג את כספה לאחר שהיא חתמה איתו על הסכם ממון. כאמור, גם קיים סיכוי גדול שפורשיה תחזור - שכן גם אם היא נבהלה מהאזהרה של ג'ק (ליאו וודול) לא להתעסק עם האנשים האלה, הרשויות בהחלט יכולות להגיע אליה לחקירה בעקבות ההתרחשויות, כמי שהתארחה עם טניה ב"לוטוס הלבן". עוד מוקדם לדעת את מי נראה שוב על המרקע, אבל כך או כך - וייט קבע: "כיף להחזיר מישהו מכל עונה".