זה קרה מוקדם יותר השבוע, כך על פי אתר הבידור e-online, שמפרסם הלילה (בין שישי לשבת) שאחד הזוגות המדוברים בעולם החליט להפריד כוחות. פחות משנה לאחר הופעתה של קים בתוכנית המערכונים "סאטרדיי נייט לייב", אז החלו לרוץ שמועות על הרומן בינה לבין דיווידסון - השניים החליטו "להישאר חברים טובים". 

מקורבים לזוג סיפרו כי לשניים יש "הרבה אהבה וכבוד אחד לשנייה", אבל לאחרונה גילו שהמרחק הפיזי ביניהם ולוחות הזמנים התובעניים "הקשו עליהם מאוד לשמור על מערכת יחסים שלהם", אחרי שדיווידסון בילה בחודשים האחרונים באוסטרליה בעבודה על הסרט החדש שלו, בזמן שקים הייתה עסוקה בשלל עיסוקיה ועסקיה, לצד גידול ארבעת ילדיה.

כזכור, השניים הכירו כשנפגשו על הסט של "סאטרדיי נייט לייב", ועם אותה נשיקה בלתי נשכחת באוקטובר האחרון, ומהר מאוד קניה ווסט ושאר העולם הבינו שזה הולך למקום רציני מאוד ולזוגיות שעוררה לא עניין וסקרנות בכל העולם. "זו הייתה 'נשיקת במה', אבל זה עדיין היה כמו פיצוץ", סיפרה קים בפודקאסט Not Skinny But Not Fat באפריל האחרון על המפגש ביניהם על סט התכנית בה מככב השחקן והקומיקאי. 

View this post on Instagram

A post shared by Kim Kardashian (@kimkardashian)

לאחרונה חשפה קים לראשונה איך התחילה מערכת היחסים עם הקומיקאי, וגילתה שלמשך תקופה לא קצרה היא שמרה בסוד ממשפחתה ומהפקת התוכנית את מערכת היחסים שלה עם דיווידסון, ובפרק השמיני של "הקרדשיאנס" (HULU) סיפרה איך הכל התחיל. "עשינו יחד את 'סאטרדיי נייט לייב', ואז כשהתנשקנו בסצנה זו הייתה רק אווירה", הסבירה קים. "אבל פיט לא הגיע לאפטר פארטי שלי. כולם היו באפטר פארטי שלי, הוא פשוט לא נתן לי את השעה הזאת ביום".

כשהיא נחושה ליצור קשר עם דיווידסון (28), קים שלחה הודעה למפיק של SNL כדי לקבל את המספר של פיט ולכתוב לו. "אפילו לא חשבתי שאני הולכת להיות איתו במערכת יחסים", סיפרה אז קים וחשפה עוד קצת פרטים פיקנטיים על איך הכל התחיל, ועכשיו הכל נגמר. מה הלאה? נחכה ונראה.