אשר סוויסה, הידוע יותר בכינויו DJ סקאזי, נקלע לעימות עם מאבטחים שבסופו של דבר הגיע לכדי אלימות קשה - כך פרסמנו הערב (שלישי) לראשונה ב"מהדורה המרכזית". ככל הנראה מדובר בסכסוך עבודה שהסלים, והביא את המאבטחים להרוס את המועדון ולהכות את סקאזי נמרצות.

סקאזי נחשב לאחר התקליטנים הישראלים המצליחים ביותר בעולם, אך בנוסף הוא גם אחד מבעליו של מועדון חדש בתל אביב בשם "שקט קלאב". בליל שבת שלפני כשבועיים הגיע סקאזי למועדון שבבעלותו והתקומם על התנהלות המאבטחים במקום. בהמשך, התלקח ויכוח סוער בין הצדדים - שהוביל את הדיג'יי לבשר למאבטחים על פיטוריהם.

סקאזי שלח את שני המאבטחים לביתם, ולאחר כשעה הם חזרו למועדון, זעמו והפכו את הרהיטים. לאחר מכן, הגיעו השניים לסקאזי והכו אותו נמרצות. עם קבלת דיווחים על האירוע האלים - כוחות המשטרה הגיעו למקום והפרידו בין הצדדים, הרקע והנסיבות עדיין בבדיקה.

סקאזי עצמו לא הגיע לבית החולים לאחר שספג את המכות, אלא דווקא המשיך לפני כמה ימים לסבב ההופעות שלו בתאילנד, שצפוי להסתיים בהמשך השבוע. 

מטעמו של סקאזי נמסר בתגובה: "במקום התפתחה תקרית שאינה קשורה לסקאזי. צר לנו מאוד על המקרה ואנו מגנים בתוקף כל אלימות באשר היא".