מגזין העסקים האמריקאי פורבס, פרסם את רשימת המילארדרים השנתית שלו ובין השמות החדשים ניתן למצוא את ריהאנה. מדובר בהופעת הבכורה של המוזיקאית ואשת העסקים בת ה-34 ברשימה הנחשבת. 

כוכבת הפופ שהוכרזה כבר כמוזיקאית העשירה בעולם, עשתה את הונה לאו דווקא בגלל כישוריה המוזיקליים, אלא בזכות עסקיה הפורחים. ליין הקוסמטיקה Fenty Beauty, שבבעלותה יחד עם LVMH, הניבה יותר מ-550 מיליון דולר בהכנסות בשנת 2020. כמו כן, הערך של חברת ההלבשה Savage x Fenty עומד על כ-3 מיליארד דולר - 30% ממניות החברה שייכות לה. סך הכל, ההון שלה בתחילת 2021 הוערך ב-1.7 מיליארד דולר. בקטנה. כל אלה מיצבו את ריהאנה מדורגת במקום ה-1,729 ברשימה השנה.

ריהאנה ובן זוגה הראפר אייסאפ רוקי  (צילום: Victor Boyko, gettyimages)
ריהאנה ובן זוגה הראפר אייסאפ רוקי | צילום: Victor Boyko, gettyimages

"זה מסובך. קשה לקבל שזה המקום שבו אני נמצאת, כי אני יודעת מאיפה באתי", סיפרה על המעמד בריאיון לניו יורק טיימס בספטמבר האחרון. "יחד עם זאת, זה מרגיש טוב להיות מסוגלת לעורר השראה בנשים וגברים צעירים, שכמוני, מגיעים מנקודת פתיחה צנועה, שההורים שלהם או הם עצמם מהגרים. מרגיש טוב לתת להם השראה שהם יכולים לעשות את זה".

קניה ווסט בשבוע האופנה בפריז (צילום: Stephane Cardinale - Corbis/Corbis via Getty Images)
קניה ווסט. הונו מוערך ב-2 מיליארד דולר | צילום: Stephane Cardinale - Corbis/Corbis via Getty Images

לצידה של ריהאנה, שמצפה בימים אלה לילד עם הראפר אייסאפ רוקי, נמצאים ברשימה עוד כמה אנשים חזקים בתעשיית הבידור. אומנם מדובר בתקופה קשה עבור קניה ווסט, אבל לפי הדו"ח של פורבס מבחינה פיננסית מצבו יותר מבסדר, והוא מדורג מספר 1,513 ברשימה עם 2 מיליארד דולר, גרושתו קים קרדשיאן עם 1.8 מיליארד דולר, ג'יי זי עם 1.4 מיליארד דולר, סטיבן שפילברג 3.7 ואופרה ווינפרי 2.6 מילארד דולר.