"קומו אסטאס יזראל?": לכשף 12 אלף איש זה לא דבר של מה בכך. אמש (ראשון) מאלומה, שידוע בחיבתו לקהל הישראלי, עשה זאת כמעט בלי להתאמץ בהיכל מנורה בתל אביב. כשהוא מפציע מקרקעית במת 360, נשמעו שאגות של הקהל ההיסטרי למראה הזמר הקולומביאני שנחת בארץ והופיע בפעם כאן ה-3. 

לבוש בחליפה לבנה עם הדפס של יונים לבנות הכניס אנרגיה מחשמלת בכל אחד מהעומדים והרוקדים בהיכל. מסביבו של מאלומה-בייבי חגו צוות רקדניות בלבוש מינימלי וסמי-סקסי (שלעיתים עורר אי נוחות), ומילאו את הבמה בזמן שהוא עשה את הקטע שלו. 

הקהל שהיה מצוי באקסטזה מהולה בהלם צרח באהבה בספרדית (ששמורה לדור שגדל על "קטנטנות" ו"המורדים" וכו'), וגם הלא מדייקים והפחות מצויים בניב השתוללו לצלילי הרגאטון. פייסטה בעיניים, ברגליים ובאוזניים. 

אחד מרגעי השיא באירוע הכל-כך שמח שהתקיים בלב תל אביב, מוכת ההלם והעצב, היה ההתייחסות של מאלומה למצב הביטחוני. "אני לא מתעסק בפוליטיקה, אבל אני בטוח שאהבה היא התשובה, אני רוצה להקדיש את השיר הבא לאנשים שאיבדו את חייהם בחודשים האחרונים בגלל המלחמות, הסבל, והאלימות. אני רוצה שהלילה נקדיש את ההופעה הזאת לכל האנשים שלא היו יכולים ללוות אותנו".

מאלומה בהופעה בישראל  (צילום: קוקו, יחצ)
מאלומה בהופעה בישראל וצוות הרקדניות | צילום: קוקו, יחצ

הערב צפויה להתקיים ההופעה השנייה שלו כאן, מול אלפים נוספים שרכשו כרטיס לחזות באחד מהכוכבים הגדולים בעולם כרגע. צרחות בטוח יהיו שם.