אחרי 31 שנים בתור המגישה המיתולוגית של הגרלות הלוטו, עירית ענבי נפרדה מהצופים בפעם האחרונה: ענבי, שסיפרה כי שמעה על סיום העסקתה דרך התקשורת, הגישה אמש (חמישי) את ההגרלה האחרונה בהובלתה - כשבמקביל המגיש יואב צוקר, שהגיש את ההגרלות ב-21 השנים האחרונות, סיים גם הוא את שיתוף הפעולה עם מפעל הפיס. על פי דיווחים, מי שאמורים למלא את מקומם הם המגישים נועה רוזין, ירדן הראל ועידו גרינברג.

בסיום ההגרלה, ששודרה ברשת 13, ענבי פרצה בבכי והודתה לצופים על הדרך הארוכה שעברה איתם. "תודה רבה למי שליווה אותי", אמרה בדמעות, "זה היה הבית שלי - ואני נפרדת ממנו, לא בשמחה רבה". ענבי הודתה לבני משפחתה, איחלה הצלחה למנחים החדשים, וסיכמה בברכה הקבועה: "נתראה במיליונר הבא". "רק לא איתי", הוסיפה.

ענבי, כאמור, הגישה את הגרלות הלוטו של מפעל הפיס ברצף מאז שנת 1991. בתחילת דרכה ההגרלה שודרה בשידור ישיר בערוץ הראשון, עד סוף שנת 2007, ולאחר מכן שודרה בערוץ 10. במהלך שנת 2017 עבר שידור ההגרלה לזכיינית רשת, תחילה בערוץ 2 והחל מחודש נובמבר של אותה שנה ברשת 13. 

לפני כחודשיים, לאחר פרסום הדיווחים על סיום העסקתה של ענבי, היא התראיינה לתוכנית הרדיו של דידי הררי ב-103FM וסיפרה על הפתעתה מההחלטה. "קראתי בדיוק כמוך, הייתי בצילומים ושלחו לי את הידיעה", הודתה, "עשיתי אתמול הגרלה כרגיל. לא מאמינה שאחרי 30 שנה מפעל הפיס יפעל כך שכל המדינה תדע לפניי, זה לא מכובד ולא מתאים להם". "זה הבית שלי והמשפחה שלי. אולי הם עושים אודישנים להגרלות היומיות ורוצים לרענן, ואולי חשבו שזה קשור ללוטו. אף אחד לא הודיע לי כלום".