קשה להסיר את המבט מסידני סוויני. השחקנית המהפנטת בת ה-24, נחשבת לאחת מהמעניינות, העסוקות והמבטיחות מעבר לים; היא השתתפה ב-"הלוטוס הלבן", "סיפורה של שפחה", "חפצים חדים" ובימים אלה משודרת העונה השנייה של סדרת הלהיט של HBO, "אופוריה", שבה היא מגלמת את קאסי. למרות שסצינות העירום בהשתתפותה בעונה הזו עלו שלב, היא מספרת שהגיעה לצילומים ממקום הרבה יותר בטוח.

עבור מי שטרם צפה בסדרה, "אופוריה", סוג-של-רימייק לסדרה הישראלית בכיכובה של רוני דלומי, עוקבת אחרי רו, צעירה המכורה לסמים שאותה משחקת זנדאיה, שדרך מערכות היחסים בחייה נשקפת תמונת עולמו הפנימי והסוער של חלק מדור ה-Z.

View this post on Instagram

A post shared by euphoria (@euphoria)

סוער עד כדי כך שהארגון לחינוך נגד שימוש בסמים בארצות הברית (D.A.R.E), הוציא אתמול הודעת אזהרה לפיה הסדרה "במקום לקדם את רצונו של כל הורה לשמור על ילדיו מההשלכות המזוויעות שעלולות להיות לשימוש בסמים והתנהגות אחרת בסיכון גבוה, 'אופוריה' בוחרת להאדיר בטעות התנהגויות הרסניות". 

בריאיון ל-independent התייחסה סוויני להופעתה בעירום מהסדרה, שעל אף האזהרות למיניהן זוכה לפופולריות בשל ייחודה על המרקע ואיכותה. חלקים רבים מאותן סצינות של השחקנית הצעירה מצאו את דרכן לתפוצה רחבה ברחבי האינטרנט. כעת היא חושפת, כי למעשה כמה מהסצינות היא הייתה אמורה להיות ללא בגדים הוצאו מהתסריט. 

View this post on Instagram

A post shared by Sydney Sweeney (@sydney_sweeney)"היו כמה רגעים שבהם הדמות שלי היתה אמורה להיות בלי חולצה, אבל אמרתי לסאם (לוינסון, היוצר, נ"כ): 'אני לא חושבת שזה נחוץ כאן'. הוא היה מאוד קשוב ונענה לבקשות שלי ואמר דברים כמו: 'אוקיי, לא צריך את זה'. הוא אף פעם לא הכריח אותי ותמיד גרם לי להרגיש בטוחה". 

זו לא הפעם הראשונה שסוויני הופיעה בעירום על המרקע. למרבה הצער, החוויה הטובה ב"אופוריה", שונה מחוויות אחרות שעברה השחקנית בת ה-24. "חוויתי צילומים שבהם רציתי לחזור הביתה ולקרצף את עצמי לגמרי כי הרגשתי מגעיל. לא הרגשתי בנוח עם הצוות ופשוט לא הרגשתי שהדמות ששיחקתי הייתה עושה את זה". 

מתוך "הלוטוס הלבן" (צילום: Mario Perez/HBO, באדיבות yes ,HOT וסלקום tv,  יח"צ)
מתוך "הלוטוס הלבן" | צילום: Mario Perez/HBO, באדיבות yes ,HOT וסלקום tv, יח"צ

ובכל זאת, היא מקווה שסצינות העירום לא יאפילו על יכולות המשחק שלה. "אני מאוד גאה בעבודה ובמשחק שלי ב'אופוריה' ואף אחד לא מדבר על זה כי התפשטתי. "כשעשיתי את 'הלוטוס הלבן' ו'סיפורה של שפחה' פתאום כל המבקרים שמו לב. אנשים אוהבים אותי, אומרים 'אומייגאד, איפה עוד היא תשחק?' ואני כזה: לא ראיתם 'אופוריה'? לא ראיתם 'סיפורה של שפחה'? אז כן, זה מטריד אותי לפעמים".