שבירת שיאים לא זרה לסדרה "משחק הדיונון" - היא הסדרה הנצפית ביותר בנטפליקס, הסדרה שצפו בה הכי הרבה משתמשים בשירות, והייתה הנצפית ביותר ב-94 מדינות שונות. ובכל זאת - עונת הפרסים ההוליוודית הביאה איתה שלל שיאים נוספים שאפשר לנצח, ו"משחק הדיונון" עומד במשימה בגבורה.

הסדרה הדרום קוריאנית זכתה להיות הסדרה הראשונה אי פעם שאינה דוברת אנגלית שמועמדת בקטגוריית "הסדרה הטובה ביותר" בפרסי גילדת שחקני המסך. גם השחקן לי יונג-ג'ה והשחקנית צנג הו-יון מועמדים לפרס השחקן והשחקנית הטובים ביותר. גם בפרסי גלובוס הזהב הם זכו למועמדות מרשימה לדרמת הטלוויזיה הטובה ביותר ואו יאונג-סו, שחקן מספר 001, זכה בפרס שחקן המשנה הטוב ביותר והיה לקוריאני הראשון אי פעם במעמד זה.

View this post on Instagram

A post shared by Hoyeon Jung(Chung) (@hoooooyeony)

"זה היום המאושר בחיי", אמר וואנג דונג-היוק במאי הסדרה, "אני נזכר בכל הפגישות הראשונות שלנו - עם צוות השחקנים, האודישנים, קריאות התסריט, החזרות והחיים על הסט. אני רוצה להודות לא רק לצוות השחקנים שנבחר למועמד, אלא לכל אחד מהכשרונות האחרים בסדרה. היא לעולם לא הייתה מה שהיא בלעדיכם, ובלי המסירות והעבודה הקשה שהשקעתם". השחקנית צנג הו-יון כתבה באינסטגרם: "המועמדות הזו הפכה את הזמן שבילינו יחד ליקר ערך אפילו יותר. אני אסירת תודה לכולם".

הסדרה עלתה בספטמבר 2021 והפכה לתופעה עולמית - 1.65 מיליארד שעות צפייה נאספו בארבעת השבועות הראשונים לצאתה. מלבד הזכיות והמועמדויות לפרסי גילדת שחקני המסך וגלובוס הזהב, הם מחזיקים גם במועמדויות לפרסי המבקרים וזכייה בפרס גות'האם לסדרה פורצת דרך. כל אלה ממצבים את הסדרה כמועמדת מבטיחה לזכייה בטקס פרסי האמי שיתקיים בהמשך השנה.