אסי עזר – והקמפיינים הגדולים: רותם סלע התייצבה אמש (שבת) ב"חדשות סוף השבוע" כדי לדבר על הכול בריאיון חשוף. מהסערה שעוררה הטענה נגד חברה הטוב והפרטנר הטלוויזיוני הנצחי שלה אסי עזר כי הטריד מינית, ועד הקמפיינים הגדולים שהיא מקבלת – שיחה אחת על אחת. 

בחודש ינואר האחרון טען השחקן יהודה נהרי כי חברה הטוב של סלע, אסי עזר, הטריד אותו מינית לפני כעשור. סלע מספרת כי המחשבה הראשונה שחלפה בראשה עם פרסום הטענות היא פשוט לעלות קומה אחת למעלה בבניין שבו שניהם גרים, ולדבר עם עזר. "זה היה לא פשוט, שבנאדם קם יום אחד ומאשימים אותו בכזה דבר".  

רותם סלע ואסי עזר (צילום: מתוך "נינגה ישראל 2021", באדיבות ספורט 1)
"בחרתי להאמין לו", רותם סלע ואסי עזר | צילום: מתוך "נינגה ישראל 2021", באדיבות ספורט 1

"זה הפתיע אותי, כן." מודה סלע, ומוסיפה:  "אני פשוט מכירה את אסי, מכירה אותו כמו כף היד שלי. כשזה פורסם אני עליתי מיד לדבר עם אסי, ואנחנו ערכנו שיחה מאוד כנה ומאוד אינטימית, שבה הוא אמר לי בצורה חד משמעית שלא משתמעת לשתי פנים שהוא לא עשה את זה. הוא צבר אצלי קרדיט בתור אדם אמין מאוד, ואני בחרתי להאמין לו".

"ראיתי חבר שלי שהוא במצב לא טוב, לא פשוט", משתפת סלע על התקופה שעברה על עזר אחרי הפרסום. על הדיון הציבורי הסוער בפרשה אמרה: "זה בסדר שיש דיון, ככה זה צריך להיות. בסוף יש כאן שני אנשים, הם היחידים שיודעים מה היה. לא אני יודעת, לא את יודעת. מאחר שאנחנו מדינת חוק, הדבר צריך להתברר במשטרה. הוא התברר במשטרה, והחליטו שלא לפתוח תיק. מפה והלאה - כל אחד יכול לבחור למי להאמין". 

סלע כובשת לא רק את שעות הפריים טיים, אלא גם את הפסקות הפרסומות. לאחרונה, נחשפו הסכומים הגדולים שהיא קיבלה עבור הקמפיין שעשתה לחברת המזגנים "טורנדו"- סכומים שעומדים על 850 אלף שקלים לשלושה ימי צילום, 102 עבור יום צילום נוסף, ו-24 אלף שקל לכל שעת עבודה נוספת.

 

הזוכה בתואר "קקטוס הזהב" (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת12)
"איזה כיף שהבנות שלי יודעות שאימא מתוגמלת כמו שצריך", סלע בפרסומת לדיסקונט | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת12

"אני מאוד נלחמת על השכר שלי. לא 'לא נעים לי' במצבים האלו. אני יודעת להעביר מסר של איך אני צריכה להיות מתוגמלת". היא משתפת שעבורה זו לא הייתה חוויה כל-כך נעימה לראות שהסכומים שהיא מרוויחה נחשפו לכל. "אבל אני אומרת, אם כבר נחשף, ואם כבר דיברו על זה, אז אני חייבת להסתכל על חצי הכוס המלאה בעניין הזה ולומר - איזה כיף שהבנות שלי יודעות שאימא שלהן מתוגמלת כמו שצריך. מדברים הרבה על הפערים בשוויון בשכר, ואני שמחה להיות דוגמה למישהי שמתוגמלת כמו הגברים בתחום שלה, אם לא יותר", אומרת סלע. "אני לא מרגישה שאני צריכה להתנצל על מה שאני מרוויחה. אני מרגישה שעשיתי הכול בעשר אצבעות".