כוכב "אמילי בפריז", לוקאס בראבו, שמגלם את השף גבריאל שבו מתאהבת גיבורת הסדרה, חושף כי חייו כאדם יפה וכשחקן כזה - אינם קלים. בריאיון שהעניק למגזין "The Times" הבריטי, סיפר הדוגמן שהפך לשחקן, שהעובדה שהוא, איך לומר, חתיך, שמגלם דמות של "שף לוהט", גורמת לו לקשיים בחיים האישיים ובעבודה. או בקיצור, הוא סובל מההחפצה.  

"אתה כאילו לא יכול להיות גם יפה וגם חכם ובעל עומק", סיפר בן ה-33. "המשכתי לקבל הצעות לתפקידים כמו מאמן כושר דביל. קשה לשבור את האימג' שנוצר. אני לא מתלונן, כמובן, אבל זו המציאות". בנוסף לניסיון שלו להילחם בתדמית שנבנתה עבורו, הוא משתף ש"אמילי בפריז", הסדרה שהפכה ללהיט בכל העולם, הביאה איתה גם לא מעט אתגרים לצד ההצלחה המטאורית. 

"התפקיד הביא איתו את היחס הזה, של ההחפצה, בן לילה", ברבו אומר. "ההצלחה גרמה לי להיות מאוד מודע לעצמי. אני חושב שלהיות מפורסם זה הדבר הכי נורא שיכול לקרות לך. זה פשוט עשן, אין לזה משמעות. העובדה שהפכתי ל'שובר לבבות' בקרב הצופים בעולם, הנחיתה הרבה לחץ. בצרפת לא מחפשים את הפרצוף היפה, אלא משהו אחר, משהו עם אופי". 

"אמילי בפריז", בכיכובה של לילי קולינס, חזרה בשבוע שעבר לנטפליקס עם עונה שנייה ומצופה. אם במקרה פספסתם, העלילה עוקבת אחר אמריקאית בשנתו ה-20 לחייה משיקגו שעוברת לפריז ומנסה להתאקלם בחברת שיווק צרפתית ובחיים בעיר זרה.