אזהרת ספוילר: לברון ג'יימס יצר סערה בארצות הברית - אבל לא בגלל פעולה על מגרש הכדורסל. הלילה (בין רביעי לחמישי) עם קבוצתו לוס אנג'לס לייקרס לגולדן סטייט ווריורס 111:99, אבל במסיבת העיתונאים לאחר ההפסד הוא בחר להתייחס דווקא לנושא אחר לגמרי.

הכדורסלן הטוב בעולם ישב מול העיתונאים יחד עם חברו לקבוצה אנתוני דיוויס והשניים החלו לדבר על הסיום של הסדרה הנצפית ביותר בתולדות נטפליקס "משחק הדיונון". למי שאיכשהו הצליח להתעלם ולא מכיר את הסדרה, נספר שמדובר בדרמה שעוסקת במספר בני אדם שוויתרו על כל זכויותיהם על מנת להשתתף במשחק בו המנצח מקבל פרס כספי ענק. 

לברון ג'יימס קטן (צילום: Jonathan BachmanGetty Images)
ג'יימס. לא היה מרוצה מסיום הסדרה | צילום: Jonathan BachmanGetty Images

בסצנה האחרונה של העונה הראשונה נראה המנצח במשחק, ששרד בצורה לא פשוטה בכלל, מתכונן לעלות למטוס שייקח אותו למפגש עם בתו אותה לא ראה תקופה ארוכה, אלא שאז הוא מקבל שיחת טלפון שגורמת לו, כנראה, לחזור על עקבותיו. לאחר שג'יימס שאל את חברו אם הוא סיים לראות את כל פרקי הסדרה, הוא החל במתקפה.

"ממש לא אהבתי את הסיום", פתח ג'יימס. "צעקתי לטלוויזיה: 'תעלה כבר למטוס ולך תראה את הבת שלך! מה אתה עושה?? זכית בפרס כספי עצום בסיום המשחק, תהיה שמח מזה ולך תהיה עם הבת שלך". מאז שעלתה לאוויר בחודש שעבר, הסדרה עלתה לפסגת רשימות הצפייה ב-90 מדינות שונות והפכה לסדרה הנצפית ביותר בתולדות נטפליקס עם 111 מיליון צפיות בסך הכל בכל העולם.