הלילה (בין שבת לראשון) התקיים טקס הקבלה השנתי של היכל התהילה של הרוקנרול. מי שזכו לכבוד השנה היו הזמרת טינה טרנר, הראפר ג'יי זי, להקת הפו פייטרס, להקת הגו-גו'ס, הזמרת קרול קינג והמוזיקאי טוד ראנדגרן. בכל שנה נבחרים 6 אומנים ואומניות להיכנס לרשימה המכובדת, כשהקריטריונים לקבלה הם 25 שנים או יותר מיציאת האלבום הראשון, וכמובן גם עומק ואיכות הקריירה. 

באירוע הענק הופיעו גם פול מקרטני, שהציג את דייב גרוהל, סולן להקת הפו פייטרס. מקרטני השווה בין הקריירה שלו עם הביטלס, לתחילת הקריירה של גרוהל עם נירוונה ("אתם חושבים שהבחור הזה עוקב אחריי?") וסיפר על החיבור המיוחד שלו לרוק. טיילור סוויפט עשתה מחווה לקרול קינג עם גרסאות פופ לשיריה של הזמרת ואמרה: "אני לא זוכרת זמן שבו לא הכרתי את המוזיקה של קרול קינג, האלבום שלה "Tapestry" היה משנה חיים עבור כל אדם בעולם שיש לו רגשות".

השיא של הערב הייתה כניסתו של ג'יי זי להיכל התהילה. דייב שאפל, שספג לאחרונה ביקורת רבה על הספיישל שעשה לנטפליקס, עלה לבמה ובירך את הראפר כשאמר ש"הוא הדוגמא למצוינות שחורה". אחריו הגיעה סרטון בו אומנים ומפורסמים רבים בירגו את ג'יי זי, כולל אשתו ביונסה, לברון ג'יימס, כריס רוק, ריהאנה, סמואל ל. ג'קסון ונשיא ארה"ב לשעבר ברק אובמה שאמר בצחוק: "אני יכול להזדהות איתך כי שנינו נשואים לנשים יותר פופולריות מאיתנו".

היכל התהילה של הרוק הוא מוזיאון הממוקם בקליבלנד המתעד את ההיסטוריה של הרוק. היכל התהילה של המוזיאון נוסד בשנת 1983, ומאז זכו להיכנס אליו אומנים רבים, כמו אלביס פרסלי, ארית'ה פרנקלין, הביטלס, בוב דילן, הרולינג סטונס, סטיבי וונדר, אלטון ג'ון, בוב מארלי, ג'ניס ג'ופלין, לד זפלין, מדונה, מטאליקה ועוד רבים וטובים.