המחויבות של ליידי גאגא למשחק ידועה - כבר חודשים רבים היא מספרת בכל ריאיון שבמשך 9 חודשים היא דיברה במבטא איטלקי וחקרה עד הפרט האחרון את חייה ומניעיה של פטריציה רג'יאני, הדמות אותה גילמה בסרט "בית גוצ'י". בריאיון למגזין וראייטי סיפרה הכוכבת לראשונה כמה רחוק באמת הלכה כדי להשיג את התוצאה הרצויה.

"הבאתי איתי את החושך לכל מקום שהלכתי, החיים של רג'יאני היו אפלים", סיפרה גאגא והוסיפה כי מהסיבה הזו היא שכרה אחות פסיכיאטרית שליוותה אותה במהלך ימי הצילום האחרונים של הסרט. "הרגשתי שאני חייבת, זה היה יותר בטוח עבורי. אני לא חושבת ששחקנים אחרים היו עושים את זה, דוחפים את עצמם לקצה גבול היכולת, גם אני שואלת את עצמי למה אני עושה את זה".

על מחויבותה של גאגא לדמויות אותן היא משחקת שמענו גם במהלך עבודתה על סרטה הקודם, "כוכב נולד", לצד בראדלי קופר - תפקיד עליו גם קיבלה מועמדות לאוסקר. לא מפתיע שבתור שחקנית היא מוכנה ללכת רחוק כל כך, גם בתור זמרת גאגא הייתה מוגזמת, דרמטית וקיצונית. "עשיתי כמה דברים קיצוניים בקריירה שלי, דברים שהעברתי את הגוף והנפש שלי. אני לא יודעת למה אני עושה את זה, אני חושבת שיש לי סוג של מערכת יחסים רומנטית עם הסבל ולפעמים זה הולך רחוק מדי, וכשזה הולך רחוק מדי קשה להתנתק מזה", מספרת השחקנית בעצב.

שמלת הבשר המפורסמת של ליידי גאגא (צילום: Christine and Steve Tan, reuters)
נועזת גם כזמרת, ליידי גאגא בשמלת הבשר המפורסמת | צילום: Christine and Steve Tan, reuters

הסרט "בית גוצ'י" מבוסס על הספר "בית גוצ'י: סנסציית הרצח, הטירוף, הזוהר והחמדנות" שנכתב על ידי שרה ג'יי פורדן. במהלכו נחשף הצופה לסיבות שהובילה לרציחתו של מאוריציו גוצ'י (אדם דרייבר) על ידי אשתו לשעבר פטריציה רג'יאני - גאגא. את הסרט ביים רידלי סקוט והוא נחשב לאחד המועמדים החזקים לאוסקר. ליידי גאגא עצמה רוצה מאוד לזכות בפסלון לשחקנית הטובה ביותר ואת הצעד הראשון עשתה השבוע, אחרי שקיבלה מועמדות לגלובוס הזהב.